Виробник:
Ціна, грн:
всі цінивіддо >
Детальний опис Медіаконвертор TP-Link MC220L в Івано-Франківську

TP-Link MC220L - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 1000BASE-SX/LX/LH з кручений парою 1000Base-T і навпаки. Розроблений спеціально під стандарти IEEE802.3ab 1000Base-T і ...
590.00 грн.
Код товару: 401531
Наявність:  Під замовлення (доставка 1-3 дні)
Гарантія: 24 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертор TP-Link MC110CS в Івано-Франківську

Призначення пристрою

MC110CS - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з кручений парою 100Base-TX і навпаки. Розроблений спеціально під стандарти...

796.00 грн.
Код товару: 411542
Наявність:  Під замовлення (доставка 1-3 дні)
Гарантія: 12 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертер D-Link DMC-F02SC в Івано-Франківську

Медіаконвертер D-Link DMC-F02SC Fast Ethernet (2км, SC)

851.00 грн.
Код товару: 289733
Наявність:  Під замовлення (доставка 1-3 дні)
Гарантія: 12 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXD в Івано-Франківську

Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXD 10/100 (ТХ: 1550 нм; RX: 1310 нм; 20км, SC)

1017.00 грн.
Код товару: 296108
Наявність:  Під замовлення (доставка 1-3 дні)
Гарантія: 12 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км) в Івано-Франківську

Медіаконвертер TP-Link MC111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)

1069.00 грн.
Код товару: 3070
Наявність:  Під замовлення (доставка до 7 днів)
Гарантія: 24 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертер TP-Link MC112CS в Івано-Франківську

Модель MC112CS являє собою медіаконвертер, який спеціально розроблений для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з мідним кабелем 100Base-TX і навпаки. Завдяки застосуванню технології WDM в моделі MC112C...

1069.00 грн.
Код товару: 3071
Наявність:  Під замовлення (доставка до 7 днів)
Гарантія: 24 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертер D-Link DMC-805G в Івано-Франківську
Медіаконвертер D-Link DMC-805G 1000BaseTX to SFP
1241.00 грн.
Код товару: 3066
Наявність:  Під замовлення (доставка до 7 днів)
Гарантія: 12 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертор TP-Link MC210CS в Івано-Франківську

Медіаконвертор TP-Link MC210CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 1000BASE-LX/LH з кручений парою 1000Base-T і навпаки. Розроблений спеціально під стандарти IEEE802.3ab 1000B...
1317.00 грн.
Код товару: 466755
Наявність:  Під замовлення (доставка 1-3 дні)
Гарантія: 24 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертер TP-LINK MC200CM в Івано-Франківську

Медіаконвертер TP-LINK MC200CM

1362.00 грн.
Код товару: 218833
Наявність:  Під замовлення (доставка 1-3 дні)
Гарантія: 24 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертер D-Link DMC-515SC в Івано-Франківську
Медіаконвертер D-Link DMC-515SC (1х100BaseTX та 1x100BaseFX/SC (SMF, 15 км))
1863.00 грн.
Код товару: 3065
Наявність:  Під замовлення (доставка до 7 днів)
Гарантія: 11 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертер D-Link DMC-920T в Івано-Франківську
Медиаконвертеры DMC-920Т и DMC-920R осуществляют преобразование интерфейсов «витая пара - одномодовый оптический кабель по одному волокну» для сетей Ethernet 10/100BASE-TX и 100BASE-FX. Устройства DMC-920Т и DMC-920R позволяют одновременно передавать...
1941.00 грн.
Код товару: 3069
Наявність:  Під замовлення (доставка 1-3 дні)
Гарантія: 12 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис D-Link DEM-422XT в Івано-Франківську
D-Link DEM-422XT 100BASE-FX Single-Mode 15KM SFP Transceiver
4279.00 грн.
Код товару: 43687
Наявність:  Під замовлення (доставка 1-3 дні)
Гарантія: 12 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертер D-Link DMC-1910R в Івано-Франківську

Медіаконвертер D-Link DMC-1910R Gigabit Eth (ТХ: 1310 нм; RX: 1550 нм; 15км)

4590.00 грн.
Код товару: 279826
Наявність:  Під замовлення (доставка до 7 днів)
Гарантія: 12 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертер D-Link DMC-G01LC в Івано-Франківську

Медіаконвертер D-Link DMC-G01LC (Gigabit Ethernet to Gigabit SFP)

Код товару: 289734
Наявність:  Немає на складі
Гарантія: 12 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертер D-Link DMC-F15SC в Івано-Франківську

Медіаконвертер D-Link DMC-F15SC Fast Ethernet (15км, SC)

Код товару: 296107
Наявність:  Немає на складі
Гарантія: 12 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXU в Івано-Франківську

Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXU 10/100 (ТХ: 1310 нм; RX: 1550 нм; 20км, SC)

Код товару: 296100
Наявність:  Немає на складі
Гарантія: 12 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертер D-Link DMC-F30SC в Івано-Франківську

Медіаконвертер D-Link DMC-F30SC Fast Ethernet (30км, SC)

Код товару: 296090
Наявність:  Немає на складі
Гарантія: 12 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертор TP-Link MC111CS в Івано-Франківську

Медіаконвертор TP-Link MC111CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100 BASE-FX з кручений парою 100 Base-TX і навпаки. Пристрій підтримує технологію WDM, що дозволяє вам ...
Код товару: 553132
Наявність:  Немає на складі
Гарантія: 12 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертер D-Link DMC-F60SC в Івано-Франківську

Медіаконвертер D-Link DMC-F60SC Fast Ethernet (60км, SC)

Код товару: 296096
Наявність:  Немає на складі
Гарантія: 12 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертер D-Link DMC-300SC в Івано-Франківську
D-Link DMC-300SC 1FX/1TX port медіаконвертер
Код товару: 58464
Наявність:  Немає на складі
Гарантія: 12 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертер D-Link DMC-1530SC в Івано-Франківську
Медіаконвертер D-Link DMC-1530SC (медіаконвертер з портами 10/100BaseTX-10/100BaseFX Smart)
Код товару: 3064
Наявність:  Немає на складі
Гарантія: 12 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертор D-Link DMC-530SC в Івано-Франківську
Медіаконвертор D-Link DMC-530SC
Код товару: 73323
Наявність:  Немає на складі
Гарантія: 0 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Медіаконвертер D-Link DMC-920R в Івано-Франківську
Медиаконвертеры DMC-920Т и DMC-920R осуществляют преобразование интерфейсов «витая пара - одномодовый оптический кабель по одному волокну» для сетей Ethernet 10/100BASE-TX и 100BASE-FX.До 20 км....
Код товару: 3068
Наявність:  Немає на складі
Гарантія: 12 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Intel® Ethernet SFP+ Optics – SR в Івано-Франківську
Intel® Ethernet SFP+ Optics – SR - Please note, that only the Intel branded optics are supported by the Intel® Ethernet Server Adapter X520-DA2
Код товару: 73311
Наявність:  Немає на складі
Гарантія: 12 міс.
Відгуків: немає
Детальний опис Модуль для комутаторів D-Link DEM-412X в Івано-Франківську
D-Link DEM-412X 10 Gigabit Ethernet Module with 1 XFP, compatible with DGS-3610-xx series Gigabit sw
Код товару: 43686
Наявність:  Немає на складі
Гарантія: 0 міс.
Відгуків: немає