Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-15:00,Нд: вихідний

Антивірус AVG Anti-Virus Business Edition 15 ПК 2 years эл. лицензия (avb.15.4.0.24)

* УВАГА! Реальний вигляд товару може дещо відрізнятися від того, який зображений на малюнку. Ми радимо звіряти зовнішній вигляд, опис та технічні характеристики за артикулом на сайті виробника.
 
Наявність: Немає на складі
Код товару: 687250
Артикул: avb.15.4.0.24
Гарантія: 0 міс.

Характеристики

  • БрендAVG
  • Країна Чехія

Опис

Захисні рішення від AVG: надійно, якісно, ефективно
AVG Anti-Virus Business Edition:

- AVG Enhanced Firewall: охороняє конфіденційні дані на вашому комп'ютері від несанкціонованого доступу.
- AVG AntiVirus: блокує і видаляє віруси, черв'яки і «троянських коней» і перешкоджає їх поширенню.
- AVG Anti-Spyware: надійно зберігає ваші облікові дані від шпигунських та рекламних програм, які непомітно збирають важливу особисту інформацію.
- AVG Anti-Rootkit: виявляє і видаляє небезпечні руткіти, за якими ховаються програми, які намагаються отримати контроль над вашим комп'ютером.
Економте свій час, щоб зосередитися на роботі:
- AVG Smart Scanner: сканує комп'ютер, тільки коли він не використовується.
- Silent Mode: надає співробітникам і системним адміністраторам додаткові можливості керування, що дозволяє відключати непотрібні повідомлення і тим самим краще контролювати роботу програми.
- AVG Turbo Scan: значно скорочує тривалість сканування завдяки раціональній методиці сканування, при якій файли перевіряються в порядку їх появи на жорсткому диску.
Надайте вашим співробітникам безпечний доступ до Інтернету
- AVG LinkScanner Surf-Shield: інтелектуальна технологія, яка запобігає відвідуванню заражених і шахрайських сайтів з комп'ютерів вашого підприємства.
- AVG Online Shield: аналізує файли до їх завантаження і забезпечує захист файлів при використанні служб MSN, Yahoo! і ICQ.
- AVG AntiVirus: блокує і видаляє віруси, черв'яки і перешкоджає їх поширенню.
- AVG WiFi Guard NEW: попереджає про спроби доступу до вашого комп'ютера до шахрайським точок доступу Wi-Fi, що використовуються зловмисниками
Ваша клієнтська база недоступна для хакерів
- AVG File Server Protection: повний контроль над вашими файлами одночасно з блокуванням загроз з Інтернету та забезпеченням максимальної продуктивності сервера Windows.
- AVG Identity Protection: не тільки забезпечує захист ваших даних в Інтернеті, але і охороняє ваш комп'ютер від дій кіберзлочинців.
- Self-Defence: додатковий елемент безпеки, що блокує шкідливі програми при спробах змінити, перейменувати або видалити будь-який файл, ключ, процес обробки даних, драйвер або інший компонент AVG.
Показати повністюЗгорнути опис

Відгуки 0

Популярні товари

Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер, щоб бачити наш сайт коректно. Оновити мій браузер

×