Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-15:00,Нд: вихідний

Фітнес браслет Polar A370 M/L White (90064879)

* УВАГА! Реальний вигляд товару може дещо відрізнятися від того, який зображений на малюнку. Ми радимо звіряти зовнішній вигляд, опис та технічні характеристики за артикулом на сайті виробника.
 
Наявність: Немає на складі
Код товару: 646424
Артикул: 90064879
Гарантія: 12 міс.

Характеристики - Фітнес браслет Polar A370 M/L White (90064879)

Огляд - Фітнес браслет Polar A370 M/L White (90064879)

Polar A370 - це елегантний і спортивний водостійкий фітнес-трекер, який допомагає вам залишатися на пульсі 24/7 з безперервним контролем серцевого ритму, поліпшеним контролем сну і унікальними функціями тренування Polar. Знайдіть баланс, будьте активні, відпочивайте і насолоджуйтеся.
Дізнайтеся, як ваше серце поводиться в поворотах вашому повсякденному житті. Монітор серцевого ритму Polar A370 відстежує серцевий ритм 24/7, тому ви отримаєте повний огляд своїй повсякденній діяльності. Polar A370 показує, скільки калорій ви спалили, найнижчий і найвищий серцевий ритм і те, як змінюється ваш серцевий ритм протягом дня.
Коли ви тренуєтеся, керівництво по серцевого ритму Polar A370 допомагає вам тренуватися з потрібною інтенсивністю і підштовхує вас до ваших цілей фітнесу. Хороший сон життєво необхідний для вашого здоров'я і благополуччя. Новий розширений аналіз сну Sleep Plus від Polar робить вас експертом у вашому власному сні і допомагає вам дотримуватися збалансованого способу життя.
Sleep Plus дає вам цінну інформацію про вашому сні. Він відстежує час, кількість і якість вашого сну і автоматично визначає, коли ваш сон переривається. Ви можете встановити переважний час сну, оцінити свій сон і отримати інформацію про зниження сну. Дізнайтеся про свої сни і подумайте про те, що ви можете зробити, щоб максимально використовувати свою ніч.
Polar A370 і ваш смартфон - це найкращі друзі. Коли ви тренуєтеся на відкритому повітрі, Polar A370 використовує GPS-сигнал вашого телефону, щоб відслідковувати швидкість і відстань і визначати маршрут. Розумні повідомлення Polar A370 підтримують вас у циклі, навіть якщо у вас немає часу перевірити свій телефон. Ви отримуєте повідомлення про вхідні дзвінки, повідомлення, соціальних мережах і календарних зустрічах прямо на екрані вашого Polar A370.
Polar A370 - ваш універсальний тренер. Він зробить ваші тренування легкими і зручними, дозволить відстежити серцевий ритм на основі оптичного датчика прямо з зап'ястя і відобразить потрібну для вас інтенсивність за допомогою зон серцевого ритму. Унікальні і науково доведені функції Smart Coaching від Polar допоможуть вам провести тренування і дати мотивуючу зворотний зв'язок. Активний спосіб життя - це здоровий вибір межами тренажерного залу. Polar A370 тримає вас в русі в повсякденному житті - він дає вам щоденну мета діяльності і нагадує вам вставати і рухатися, якщо ви довго залишаєтеся нерухомі.
Відстеження серцевих скорочень за допомогою Polar A370 простіше, ніж коли-небудь. Ваш серцевий ритм вимірюється легко, зручно і точно з допомогою запатентованого 2-світлодіодного оптичного датчика серцевого ритму Polar.
Об'єднайте А370 з телефоном, щоб отримати всі необхідні дані. Polar A370 використовує GPS-сигнал вашого телефону для вимірювання швидкості та відстані, а так само прокласти маршрут для занять спортом на відкритому повітрі.
Показати повністюЗгорнути опис

Відгуки про Фітнес браслет Polar A370 M/L White (90064879)

Популярні товари

Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер, щоб бачити наш сайт коректно. Оновити мій браузер

×