00
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-15:00,Нд: вихідний

Зовнішня бездротова базова станція Tp-Link WBS210 2.4 GHz 300Mbps Wireless Outdoor Base Station

* УВАГА! Реальний вигляд товару може дещо відрізнятися від того, який зображений на малюнку. Ми радимо звіряти зовнішній вигляд, опис та технічні характеристики за артикулом на сайті виробника.
 
Наявність: Немає на складі
Код товару: 569080
Артикул: WBS210
Гарантія: 24 міс.

Опис

Доступ там, де він потрібний
Зовнішня базова станція – це пристрій для забезпечення зовнішнього бездротового доступу. Завдяки централізованій утиліті установки і широкому функціоналу пристрій буде підходящим рішенням для створення підключення за схемою «точка-точка» і «точка-багатоточка», а також для забезпечення бездротового доступу. Зовнішня базова станція TP-LINK поєднує в собі високу продуктивність і зручний дизайн, що робить її чудовим рішення для корпоративних і домашніх користувачів.

Передача даних на великій відстані
Два роз'єм RP-SMA дозволять підключати до пристрою різні секторні та параболічні антени TP-LINK. У тих випадках, коли необхідно організувати бездротову передачу даних на великій відстані, WBS210 можна підключити до параболічної антени TP-LINK, яка забезпечить передачу даних на відстань до 30 км.

Проста установка без інструментів
Базові станції Pharos надійно працюють з параболічними і секторними антенами, забезпечуючи ефективну передачу даних за схемою «точка-точка» і «точка-багатоточка». Базові станції Pharos також володіють вбудованими кріпленнями, що означає, що для установки не потрібні додаткові інструменти

Апаратне забезпечення рівня Enterprise
Щоб збільшити продуктивність і стабілізувати бездротову передачу даних на великих відстанях, серія Pharos володіє вбудованими чіпсетами рівня Enterprise, антенами з високим посиленням, а також високопотужними підсилювачами. Крім високоякісних внутрішніх компонентів базові станції серії Pharos також мають всепогодним корпусом і підтримкою PoE. Сучасне апаратне забезпечення гарантує, що базова станція Pharos може бути встановлена в різних природних умовах і може витримувати сильні температурні перепади (-30°C~70°C).

 • Чіпсет рівня Enterprise від Qualcomm Atheros
 • 300 Мбіт/с за стандартом N
 • Всепогодний корпус
 • Адаптер пасивного PoE
 • Захист від блискавки до 6 кВт
 • Захист від електростатичного розряду до 15 кВт
 • MAXtream TDMA – гарантована пропускна здатність
  При збільшенні масштабів мережі базові станції та інші пристрої часто змагаються за один канал передачі даних, що може знижувати пропускну здатність мережі. Базова станція Pharos використовує технологію MAXtream TDMA, щоб протидіяти цієї проблеми і забезпечувати високу швидкість при збільшенні числа клієнтів.

  Pharos Control – утиліта для управління мережею
  Базові станції Pharos обладнані спеціальним централізованим ПО для управління мережею - Pharos Control, що дозволяє користувачам легко управляти всіма пристроями в мережі з одного комп'ютера. Виявлення пристроїв, моніторинг стану, оновлення вбудованого ПЗ, а також інші функції управління мережею можуть виконуватися за допомогою програми Pharos Control.

  PharOS
  Зручна ОС на основі WEB дозволить професійним користувачам проводити більш точні налаштування.

  Показати повністюЗгорнути опис

  Відгуки 0

  Популярні товари

  Ваш браузер застарів!

  Оновіть свій браузер, щоб бачити наш сайт коректно. Оновити мій браузер

  ×