00
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-15:00,Нд: вихідний

Microsoft Windows 10 Home x64 (KW9-00132)

* УВАГА! Реальний вигляд товару може дещо відрізнятися від того, який зображений на малюнку. Ми радимо звіряти зовнішній вигляд, опис та технічні характеристики за артикулом на сайті виробника.
3 070.00 грн.
Наявність: Під замовленняОрієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 518127
Артикул: KW9-00132
Гарантія: 0 міс.

Опис

Home, 64-bit, Rus, 1 комп'ютер
Програмна продукція Microsoft Windows 10 Home x64 Russian (KW9-00132) — нова операційна система для широкого набору пристроїв: ПК, серверів, телевізорів, планшетів і смартфонів. Перевагою даної ОС є те, що користувачі ліцензійних Windows 7, 8 і 8.1 можуть безкоштовно оновити систему до Windows 10 протягом першого року після її виходу.
Windows 10 Home – орієнтована на звичайних користувачів. Стандартна версія системи для пк, планшетів і «трансформерів».Вона дозволить виконувати широкий перелік повсякденних завдань.Меню «Пуск» повернувся на своє законне місце і тепер містить не тільки список останніх запущених програм, але і іконки-плитки універсальних додатків, а також оновлену функцію пошуку. Windows підтримує 10 2 види інтерфейсів — звичайний і сенсорний, використовуючи функцію Continuum користувач може зручно і швидко перемикатися між ними.
Нова ОС від Microsoft підтримує 4K і 8K - екрани. Тепер всі програми на ПК запускаються у вікнах. Як і в Windows 7, вікна можна згортати, змінювати їх розміри і закривати.Функція Task View дозволяє користувачеві переглядати на екрані вікна запущених додатків з можливістю швидкої зміни активного вікна. За допомогою голосового помічника Cortana в Windows 10 легко шукати інформацію в мережі Інтернет, відкривати файли і додатки, відправляти повідомлення і т. д. У версіях для планшетів і смартфонів покращена функція Snap — тепер на екрані одночасно може бути відкрито до 4 додатків. У Windows 10 вікна програми або групи програм для різних робочих процесів можна розміщувати на віртуальних робочих столах. Для більш ефективної роботи на екран можна вивести всі робочі столи або перемикатися між ними.
Показати повністюЗгорнути опис

Відгуки 0

Популярні товари

Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер, щоб бачити наш сайт коректно. Оновити мій браузер

×