Блок живлення для систем відеоспостереження Voltronic LX-1205000
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 1027658
Артикул: LX-1205000
Гарантія: 12 міс.
Характеристики
Огляд
Імпульсний адаптер живлення 12В LX-1205000 - призначений для живлення енергією світлодіодних стрічок, систем освітлення, відеоспостереження та ін. Даний адаптер, крім подачі енергії, стабілізує напругу в цих системах. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності та збільшується термін експлуатації.Характеристики:
  • Вхідна напруга: 100 ~ 240В
  • Вихідна напруга: 12 В
  • Вихідний струм: 5 А
  • Потужність: 60 Вт