Велосипед Discovery Prestige Man Vbr 26" 18" ST 2024 Синій (OPS-DIS-26-586)
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 2064336
Артикул: OPS-DIS-26-586
Гарантія: 18 міс.
Характеристики
  • БрендDiscovery
  • Країна Україна
Огляд
Велосипед ST 26" Discovery PRESTIGE MAN Vbr- якісний байк на міцній сталевій рамі для комфортної їзди по міським дорогам.Характеристики:
  • Матеріал рами: Високоміцна сталь "High tensile steel"
  • Діаметр колеса: 26
  • Вилка: сталь, жорстка
  • Каретка: Картридж, з пило-вологозахистом під квадрат
  • Касета/трищітка: 14-28 7-шв
  • Ободи: Двустінний, алюмінієвий, протиударний обід 14G 36H
  • Педалі: пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику
  • Покришки: Wanda 26X2.125 універсальний протектор
  • Ручки перемикання: манеткa L-TWOO А2 SL-V4007 R7
  • Ручки керма: гума
  • Кермо: Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Ширина 640мм
  • Сідло: Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 275*162mm Discovery
  • Шатуни: сталь, 40T із захистом від попадання одягу
  • Гальма: Yinxing DB-01 160/160 mm
  • Задній перемикач: LTWOO RD-V4007-M-2
  • Багажнік: стальний, вантажопід'ємність 15кг
  • Вага: 17 кг
  • Вага велосипедиста: до 110 кг
  • Додатково: повнорозмірні брудозахисні крила, підніжка