Блок живлення PowerPlant AS40F2507 19V, 2.1A, 40W
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 470260
Артикул: AS40F2507
Гарантія: 12 міс.
Характеристики
  • БрендPowerPlant
  • Вхідний роз'єм Мережа 220В
  • Вихідний роз'єм 2.5 x 0.7 мм
  • Потужність 40W
  • Вихідна сила струму 2.1 A
  • Вихідна напруга 19 V
  • Країна Китай
Огляд
Блок живлення до ноутбука PowerPlant ASUS 220V, 19V 40W 2.1 A (2.5*0.7) (AS40F2507) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука, але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з більшістю моделей ноутбуків ASUS, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому, чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваною ноутбуком.
Блок живлення до ноутбука PowerPlant ASUS 220V, 19V 40W 2.1 A (2.5*0.7) (AS40F2507) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Він забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент, коли це буде необхідно. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити блок живлення в сумці для ноутбука або рюкзаку.