Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 33W 1.75A (4.0*1.35) wall mount (WM-AS33F4014)
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 685132
Артикул: WM-AS33F4014
Гарантія: 24 міс.
Характеристики
  • БрендPowerPlant
  • Вхідний роз'єм Мережа 220В
  • Вихідний роз'єм 4.0 x 1.35 мм
  • Потужність 33W
  • Вихідна сила струму 1.75 A
  • Вихідна напруга 19 V
  • Країна Китай
Огляд
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19V 33W 1.75 A (4.0*1.35) wall mount - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Технічні характеристики:
  • Вихідна напруга: 19V
  • Вхідна напруга: 220V
  • Вихідний струм: 1.75 A
  • Споживана потужність: 33W
  • Роз'єми: 4.0*1.35 мм
  • Комплектація: блок живлення