Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 45W 2.31A (4.5*3.0) wall mount (WM-HP45G4530)
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 737610
Артикул: WM-HP45G4530
Гарантія: 24 міс.
Характеристики
  • БрендPowerPlant
  • Вхідний роз'єм Мережа 220В
  • Вихідний роз'єм 4.5 x 3.0 мм
  • Потужність 45W
  • Вихідна сила струму 2.31 A
  • Вихідна напруга 19.5 V
  • Країна Китай
Огляд
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 45W 2.31A (4.5*3.0) wall mount (WM-HP45G4530) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі.Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.PowerPlant спеціалізується на виробництві електротехнічної та електронної продукції. Дане українське підприємство було утворено в 2007 році. Асортимент продуктів, що випускаються під торговою маркою PowerPlant, складається з таких аксесуарів для відео-, фототехніки і мобільної електроніки, як блоки живлення, акумулятори та зарядні пристрої, а також, з універсальних мобільних пристроїв, і фото і відео кабелів.