Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 33W 1.75A (mini USB) (AS33FMUSB)
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 827958
Артикул: AS33FMUSB
Гарантія: 24 міс.
Характеристики
  • БрендPowerPlant
  • Вхідний роз'єм Мережа 220В
  • Потужність 33W
  • Вихідна сила струму 1.75 A
  • Вихідна напруга 19 V
  • Країна Китай
Огляд