Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 45W 2.37A (5.5*2.5) (AS45F5525)
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 827959
Артикул: AS45F5525
Гарантія: 24 міс.
Характеристики
  • БрендPowerPlant
  • Вхідний роз'єм Мережа 220В
  • Вихідний роз'єм 5.5 x 2.5 мм
  • Потужність 45W
  • Вихідна сила струму 2.37 A
  • Вихідна напруга 19 V
  • Країна Китай
Огляд