Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 135W 7.1A (5.5*1.7) (AC135F5517)
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 955027
Артикул: AC135F5517
Гарантія: 24 міс.
Характеристики
  • БрендPowerPlant
  • Вхідний роз'єм Мережа 220В
  • Вихідний роз'єм 5.5 x 1.7 мм
  • Потужність 135W
  • Вихідна напруга 19 V
  • Країна Китай
Огляд