Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 200W 10.3A (4.5*3.0) (HP200G4530)
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 955042
Артикул: HP200G4530
Гарантія: 24 міс.
Характеристики
  • БрендPowerPlant
  • Вхідний роз'єм Мережа 220В
  • Вихідний роз'єм 4.5 x 3.0 мм
  • Потужність 200 Вт
  • Вихідна сила струму 10.3 A
  • Вихідна напруга 19.5 V
  • Країна Китай
Огляд