Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб: 10:00-15:00,Нд: вихідний
632-439-146

Медіаконвертори

Сортування:
Знайдено: 25 товарів
Медіаконвертор TP-Link MC220LМедіаконвертор TP-Link MC220L
609.00 грн.
Наявність: Під замовленняОрієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 401531
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC220L - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 1000BASE-SX/LX/LH з кр ...
Медіаконвертер D-Link DMC-G01LCМедіаконвертер D-Link DMC-G01LC
763.00 грн.
Наявність: Під замовленняОрієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 367193
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор D-Link DMC-G01LC
Медіаконвертер TP-Link MC100CMМедіаконвертер TP-Link MC100CM
830.00 грн.
Наявність: Під замовленняОрієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411541
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC100CM -  це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою ...
Медіаконвертор TP-Link MC110CSМедіаконвертор TP-Link MC110CS
844.00 грн.
Наявність: Під замовленняОрієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411542
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Призначення пристрою MC110CS - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з ...
Медіаконвертер D-Link DMC-F15SCМедіаконвертер D-Link DMC-F15SC
936.00 грн.
Наявність: Під замовленняОрієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 375096
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-F15SC 100BaseTX/ FX 100km, SM 15km, SC D-Link DMC-F15SC - медіаконвертер перетворює сигнал зі стандарту 10BASE-T/100BASETX ...
Медіаконвертер TP-Link MC112CSМедіаконвертер TP-Link MC112CS
1 004.00 грн.
Наявність: Під замовленняОрієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3071
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка Модель MC112CS являє собою медіаконвертер, який спеціально розроблений для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100 ...
Медіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)Медіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)
1 004.00 грн.
Наявність: Під замовленняОрієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3070
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер TP-Link MC111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)
Медіаконвертер TP-LINK MC200CMМедіаконвертер TP-LINK MC200CM
1 375.00 грн.
Наявність: Під замовленняОрієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 218833
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер TP-LINK MC200CM
Медіаконвертор TP-Link MC210CSМедіаконвертор TP-Link MC210CS
1 375.00 грн.
Наявність: Під замовленняОрієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 466755
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор TP-Link MC210CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 1000BASE-LX ...
Медіаконвертер D-Link DMC-300SCМедіаконвертер D-Link DMC-300SC
1 514.00 грн.
Наявність: Під замовленняОрієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 58464
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка D-Link DMC-300SC 1FX/1TX port медіаконвертер
Медіаконвертер D-Link DMC-515SCМедіаконвертер D-Link DMC-515SC
1 982.00 грн.
Наявність: Під замовленняОрієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3065
Гарантія: 11 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-515SC (1х100BaseTX та 1x100BaseFX/SC (SMF, 15 км))
Медіаконвертер D-Link DMC-920TМедіаконвертер D-Link DMC-920T
2 393.00 грн.
Наявність: Під замовленняОрієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3069
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертеры DMC-920Т и DMC-920R осуществляют преобразование интерфейсов «витая пара - одномодовый оптический кабель по одному волокну» для сетей ...
Медіаконвертер DMC-700SC D-LinkМедіаконвертер DMC-700SC D-Link
2 697.00 грн.
Наявність: Під замовленняОрієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 371178
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-700SC (1000BaseTX-BaseSX Fiber) - перетворить сигнал із стандарту 1000BASE-T Gigabit Ethernet на витій парі в сигнал станда ...
Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXDМедіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXD
 
Наявність: Немає на складі
Код товару: 367194
Гарантія: 12 міс.
 
Медіаконвертор D-Link DMC-F20SC-BXD  здійснює перетворення інтерфейсів «вита пара - одномодовий оптичний кабель по одному волокну» для мереж Eth ...
Медіаконвертер D-Link DMC-F60SCМедіаконвертер D-Link DMC-F60SC
 
Наявність: Немає на складі
Код товару: 375098
Гарантія: 12 міс.
 
Медіаконвертор D-Link DMC-F60SC
Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXDМедіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXD
 
Наявність: Немає на складі
Код товару: 296108
Гарантія: 12 міс.
 
Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXD 10/100 (ТХ: 1550 нм; RX: 1310 нм; 20км, SC)
Медіаконвертер D-Link DMC-F30SCМедіаконвертер D-Link DMC-F30SC
 
Наявність: Немає на складі
Код товару: 383750
Гарантія: 12 міс.
 
Медіаконвертор D-Link DMC-F30SC - даний медіаконвертер перетворює сигнал зі стандарту 10BASE-T / 100BASETX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал ст ...
Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXUМедіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXU
 
Наявність: Немає на складі
Код товару: 375097
Гарантія: 12 міс.
 
Медіаконвертор D-Link DMC-F20SC-BXU здійснює перетворення інтерфейсів «вита пара - одномодовий оптичний кабель по одному волокну» для мереж Ethernet ...
Медіаконвертер D-Link DMC-805GМедіаконвертер D-Link DMC-805G
 
Наявність: Немає на складі
Код товару: 3066
Гарантія: 12 міс.
 
Медіаконвертер D-Link DMC-805G 1000BaseTX to SFP
Медіаконвертор D-Link DMC-530SCМедіаконвертор D-Link DMC-530SC
 
Наявність: Немає на складі
Код товару: 73323
Гарантія: 0 міс.
 
Медіаконвертор D-Link DMC-530SC
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер, щоб бачити наш сайт коректно. Оновити мій браузер

×