00

Медіаконвертори

Знайдено: 40 товарів
Топ продажМедіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)Медіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)
876 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3070
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC111CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з кручений паро ...
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)
384 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 770544
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі вол ...
Медіаконвертер D-Link DMC-F15SCМедіаконвертер D-Link DMC-F15SC
933 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 375096
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Цей медіаконвертер перетворює сигнал зі стандарту 10BASE-T/100BASETX Fast Ethernet на звитій парі на сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet одномо ...
Топ продажМедіаконвертер D-Link DMC-920TМедіаконвертер D-Link DMC-920T
2 437 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3069
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Корпорація D - Link, світовий лідер у виробництві мережевого устаткування, представляє новий медіаконвертер DMC - 920Т. Пристрій DMC - 920Т здійснює ...
Топ продажМедіаконвертор TP-Link MC110CSМедіаконвертор TP-Link MC110CS
797 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411542
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC110CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою ...
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)
385 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 770545
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі вол ...
Модуль SFP HP J4858DМодуль SFP HP J4858D
5 448 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 732272
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP HP J4858DТрансівер Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF (J4858D) для комутаторів HPE. Порти: 1 x LC 1000Base-SX Network, 1 x 1000Base-SX. Сумісний ...
D-Link DEM-422XTD-Link DEM-422XT
2 617 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 43687
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Трансивер D-Link DEM-422XT 10GBaseLR XFP 10GBASE-ER 10Gigabit є високопродуктивне рішення для додатків, які потребують послідовної передачі даних п ...
Медіаконвертор D-Link DMC-530SCМедіаконвертор D-Link DMC-530SC
2 190 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 73323
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка D-Link DMC-530SC - це медіаконвертер 100Base-TX по витій парі в 100BASE-FX по одномодовому волокну.Медіаконвертери D-Link DMC-530SC перетворять сиг ...
Медіаконвертер D-Link DMC-515SCМедіаконвертер D-Link DMC-515SC
1 973 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3065
Гарантія: 11 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-515SC (100BaseTX to SM Fiber) - перетворить сигнал із стандарту 100BASE-TX Fast Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 1 ...
Медіаконвертер D-Link DMC-920RМедіаконвертер D-Link DMC-920R
2 437 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3068
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Корпорація D - Link, світовий лідер у виробництві мережевого устаткування, представляє новий медіаконвертер D-Link DMC-920R. Пристрій D-Link DMC-920R ...
Медіаконвертер TP-Link MC112CSМедіаконвертер TP-Link MC112CS
879 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3071
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка LCD панель Samsung DM55E (LH55DMEPLGC / CI)Медіаконвертор MC-112CS TP-Link - це медиаконвертер, службовець для перетворення сигналу і подальшого з'єд ...
Медіаконвертор TP-Link MC220LМедіаконвертор TP-Link MC220L
526 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 401531
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC220L - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-SX/LX/LH з кручений п ...
Медіаконвертер TP-Link MC100CMМедіаконвертер TP-Link MC100CM
797 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411541
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC100CM - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою ...
Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXUМедіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXU
1 016 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 375097
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор D-Link DMC-F20SC-BXU здійснює перетворення інтерфейсів «вита пара - одномодовий оптичний кабель по одному волокну» для мереж Ethernet ...
Медіаконвертер D-Link DMC-F60SCМедіаконвертер D-Link DMC-F60SC
1 590 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 375098
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-F60SC
Медіаконвертер DMC-810SC D-LinkМедіаконвертер DMC-810SC D-Link
3 863 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 376128
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-810SC (1000BaseT-BaseLX Single Fiber) перетворить сигнал із стандарту 1000BASE-T Gigabit Ethernet на витій парі в сигнал ст ...
Шасі DMC-1000 D-LinkШасі DMC-1000 D-Link
8 355 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 373933
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Шасі D - Link DMC - 1000Шасі дозволяє встановлювати до 16 медіаконвертерів. Ви можете розпочати з одного медіаконвертера, кожен з них обладнаний влас ...
Медіаконвертер D-Link DMC-F30SCМедіаконвертер D-Link DMC-F30SC
1 016 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 383750
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор D-Link DMC-F30SC - даний медіаконвертер перетворює сигнал зі стандарту 10BASE-T / 100BASETX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал ст ...
Медіаконвертер TP-LINK MC200CMМедіаконвертер TP-LINK MC200CM
1 279 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 218833
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Призначення пристрою MC200CM – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 1000BASE-SX ...
Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXDМедіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXD
1 056 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 367194
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор D-Link DMC-F20SC-BXD здійснює перетворення інтерфейсів «вита пара - одномодовий оптичний кабель по одному волокну» для мереж Ethernet ...
Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/RJ-45, 25 км +БП (HTB-3100B / 1550_WDM)Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/RJ-45, 25 км +БП (HTB-3100B / 1550_WDM)
326 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 750453
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер Merlion 10 / 100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC / RJ-45, 25 км (1310_WDM)Ринок IP-відеоспостереження постійно зростає і розвиваєть ...
Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/RJ-45, 25 км + БП (HTB-3100A / 1310_WDM)Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/RJ-45, 25 км + БП (HTB-3100A / 1310_WDM)
326 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 750454
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер Merlion 10 / 100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC / RJ-45, 25 км (1310_WDM)Ринок IP-відеоспостереження постійно зростає і розвиваєть ...
Медіаконвертор TP-Link MC210CSМедіаконвертор TP-Link MC210CS
1 582 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 466755
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор TP-Link MC210CS - це медіаконвертер, який служить для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-LX / ...
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP)Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP)
411 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 874852
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP)
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP)Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP)
411 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 874853
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP)
Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
293 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 812577
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)
293 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 812578
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1310T/1550R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1550nm-20)Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1310T/1550R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1550nm-20)
270 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 857656
Гарантія: 3 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер Step4Net MC-A-0,1-1SM-1550nm-20
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1310T/1550R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1310nm-20)Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1310T/1550R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1310nm-20)
227 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 857657
Гарантія: 3 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер Step4Net MC-A-0,1-1SM-1310nm-20

Декілька причин чому варто купити медіаконвертори в інтернет-магазині ТІПТОП:

Максимально низькі ціни на медіаконвертори. У нас Ви дійсно можете купити медіаконвертори дешевше, суттєво заощадивши. Ціна на медіаконвертори залежить від виробника, моделі, характеристик і навпаки - характеристики залежать від того, скільки коштують медіаконвертори. Найдешевші медіаконвертори в інтернет-магазині ТІПТОП починаються від 227 грн. Для постійних покупців діють оптові ціни на медіаконвертори. На нашій сторінці у Facebook дізнавайтесь про знижки та акції на медіаконвертори.

Доставка по Україні. Ми доставляємо медіаконвертори по всіх містах України: Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Чернівці, Хмельницький, Вінниця, Житомир та інших. Ви можете отримати медіаконвертори у відділенні компанії перевізника або кур'єром по вказаному адресу. Термін доставки зазвичай складає від 1 до 3 днів. Безкоштовна доставка у магазини ТІПТОП у Волочиськ, Івано-Франківськ, Калуш, Тернопіль, Стрий з можливістю самовивозу.

Медіаконвертори в наявності та під замовлення - 40 моделей. Тільки якісні та надійні медіаконвертори виробників: D-Link, FoxGate, Hewlett Packard, Merlion, Step4Net, TP-Link та інших, з офіційною гарантією.

Легко і зручно вибрати медіаконвертори Вам допоможуть фільтри, опис, характеристики на нашому сайті. Також Ви можете порівняти медіаконвертори, переглянути фото, та відгуки покупців або скористатись консультацією наших спеціалістів щоб обрати медіаконвертори спеціально для Ваших потреб.

Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер, щоб бачити наш сайт коректно. Оновити мій браузер

×