00

Медіаконвертори

Знайдено: 42 товарів
Топ продажМедіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)Медіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)
876 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3070
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC111CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з кручений паро ...
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)
376 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 770544
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі вол ...
Топ продажМедіаконвертор TP-Link MC110CSМедіаконвертор TP-Link MC110CS
797 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411542
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC110CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою ...
Медіаконвертор TP-Link MC210CSМедіаконвертор TP-Link MC210CS
1 274 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 466755
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор TP-Link MC210CS - це медіаконвертер, який служить для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-LX / ...
Шасі DMC-1000 D-LinkШасі DMC-1000 D-Link
8 159 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 373933
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Шасі D - Link DMC - 1000Шасі дозволяє встановлювати до 16 медіаконвертерів. Ви можете розпочати з одного медіаконвертера, кожен з них обладнаний влас ...
Медіаконвертер D-Link DMC-F15SCМедіаконвертер D-Link DMC-F15SC
914 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 375096
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-F15SC
Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXUМедіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXU
995 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 375097
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор D-Link DMC-F20SC-BXU здійснює перетворення інтерфейсів «вита пара - одномодовий оптичний кабель по одному волокну» для мереж Ethernet ...
Медіаконвертер D-Link DMC-F60SCМедіаконвертер D-Link DMC-F60SC
1 556 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 375098
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-F60SC
Медіаконвертер TP-Link MC100CMМедіаконвертер TP-Link MC100CM
797 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411541
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC100CM - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою ...
Медіаконвертер TP-LINK MC200CMМедіаконвертер TP-LINK MC200CM
1 250 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 218833
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Призначення пристрою MC200CM – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 1000BASE-SX ...
Медіаконвертер D-Link DMC-515SCМедіаконвертер D-Link DMC-515SC
1 932 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3065
Гарантія: 11 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-515SC (100BaseTX to SM Fiber) - перетворить сигнал із стандарту 100BASE-TX Fast Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 1 ...
Медіаконвертер D-Link DMC-805GМедіаконвертер D-Link DMC-805G
1 316 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3066
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-805G (1000BaseTX to SFP) оснащений 1 портом RJ - 45 на витій парі і 1 SFP портом (mini GBIC) і здійснює перетворення інтерф ...
Медіаконвертер D-Link DMC-920RМедіаконвертер D-Link DMC-920R
2 386 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3068
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Корпорація D - Link, світовий лідер у виробництві мережевого устаткування, представляє новий медіаконвертер D-Link DMC-920R. Пристрій D-Link DMC-920R ...
Медіаконвертер TP-Link MC112CSМедіаконвертер TP-Link MC112CS
876 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3071
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка LCD панель Samsung DM55E (LH55DMEPLGC / CI)Медіаконвертор MC-112CS TP-Link - це медиаконвертер, службовець для перетворення сигналу і подальшого з'єд ...
Медіаконвертер D-Link DMC-300SCМедіаконвертер D-Link DMC-300SC
1 476 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 58464
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Ці медиаконвертеры перетворюють сигнал стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по багат ...
Медіаконвертер DMC-700SC D-LinkМедіаконвертер DMC-700SC D-Link
2 628 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 371178
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-700SC (1000BaseTX-BaseSX Fiber) - перетворить сигнал із стандарту 1000BASE-T Gigabit Ethernet на витій парі в сигнал станда ...
Медіаконвертор TP-Link MC220LМедіаконвертор TP-Link MC220L
518 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 401531
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC220L - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-SX/LX/LH з кручений п ...
Модуль D-Link DMC-805XМодуль D-Link DMC-805X
3 513 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 367176
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка D-Link DMC-805X - медіаконвертер 10G CX4 на 10G SFP+DMC-805X може використовуватись як окремий пристрій, або встановлюватися на стандартну стійку шас ...
Медіаконвертер D-Link DMC-G01LCМедіаконвертер D-Link DMC-G01LC
723 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 367193
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-G01LC
Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXDМедіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXD
1 035 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 367194
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор D-Link DMC-F20SC-BXD здійснює перетворення інтерфейсів «вита пара - одномодовий оптичний кабель по одному волокну» для мереж Ethernet ...
Медіаконвертер Planet GT-802S-EUМедіаконвертер Planet GT-802S-EU
1 567 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 629256
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка 10/100/1000Mb SM медіаконверто р
Медіаконвертер Planet GT-806A15-EUМедіаконвертер Planet GT-806A15-EU
2 291 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 629258
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Конвертер GT-806A15 може бути використаний як отдельныое пристрій або у складі 19" керованого конвертерного шасі (MC-1600MR/MC-1600MR48 & MC-1610MR / ...
Медіаконвертер Planet GT-806B15-EUМедіаконвертер Planet GT-806B15-EU
2 727 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 629259
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Конвертер GT-806B15 може бути використаний як отдельныое пристрій або у складі 19" керованого конвертерного шасі (MC-1600MR/MC-1600MR48 & MC-1610MR / ...
Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)
376 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 770545
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі вол ...
Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/RJ-45, 25 км +БП (HTB-3100B / 1550_WDM)Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/RJ-45, 25 км +БП (HTB-3100B / 1550_WDM)
310 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 750453
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер Merlion 10 / 100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC / RJ-45, 25 км (1310_WDM)Ринок IP-відеоспостереження постійно зростає і розвиваєть ...
Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/RJ-45, 25 км + БП (HTB-3100A / 1310_WDM)Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/RJ-45, 25 км + БП (HTB-3100A / 1310_WDM)
310 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 750454
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер Merlion 10 / 100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC / RJ-45, 25 км (1310_WDM)Ринок IP-відеоспостереження постійно зростає і розвиваєть ...
Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE-LFP)Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE-LFP)
568 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 810137
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор EC-SFP1000-FE/GE-LFP призначений для сполучення сегментів мережі на основі мідної витої пари і сегментів, побудованих на оптоволоконно ...
Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
287 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 812577
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)
287 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 812578
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)
Модуль SFP HP J4858DМодуль SFP HP J4858D
4 572 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 732272
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP HP J4858DТрансівер Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF (J4858D) для комутаторів HPE. Порти: 1 x LC 1000Base-SX Network, 1 x 1000Base-SX. Сумісний ...

Декілька причин чому варто купити медіаконвертори в інтернет-магазині ТІПТОП:

Максимально низькі ціни на медіаконвертори. У нас Ви дійсно можете купити медіаконвертори дешевше, суттєво заощадивши. Ціна на медіаконвертори залежить від виробника, моделі, характеристик і навпаки - характеристики залежать від того, скільки коштують медіаконвертори. Найдешевші медіаконвертори в інтернет-магазині ТІПТОП починаються від 271 грн. Для постійних покупців діють оптові ціни на медіаконвертори. На нашій сторінці у Facebook дізнавайтесь про знижки та акції на медіаконвертори.

Доставка по Україні. Ми доставляємо медіаконвертори по всіх містах України: Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Чернівці, Хмельницький, Вінниця, Житомир та інших. Ви можете отримати медіаконвертори у відділенні компанії перевізника або кур'єром по вказаному адресу. Термін доставки зазвичай складає від 1 до 3 днів. Безкоштовна доставка у магазини ТІПТОП у Волочиськ, Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Тернопіль, Стрий з можливістю самовивозу.

Медіаконвертори в наявності та під замовлення - 42 моделей. Тільки якісні та надійні медіаконвертори виробників: D-Link, FoxGate, Hewlett Packard, Merlion, Planet, Step4Net, TP-Link та інших, з офіційною гарантією.

Легко і зручно вибрати медіаконвертори Вам допоможуть фільтри, опис, характеристики на нашому сайті. Також Ви можете порівняти медіаконвертори, переглянути фото, та відгуки покупців або скористатись консультацією наших спеціалістів щоб обрати медіаконвертори спеціально для Ваших потреб.

Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер, щоб бачити наш сайт коректно. Оновити мій браузер

×