00

Медіаконвертори

Знайдено: 65 товарів
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE)Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE)
705 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 593504
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер FoxGate 10/100 / 1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX / LX SFP slot (EC-SFP1000-FE / GE)Медіаконвертер 100 / 1000BASE-T на SFP від ​​TRENDne ...
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)
578 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 770544
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі вол ...
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)
578 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 770545
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі вол ...
Топ продажМодуль SFP Mikrotik S-RJ01Модуль SFP Mikrotik S-RJ01
1 178 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 608899
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-RJ01Сумісний з більшістю SFP Gigabit портами пристроїв різних виробників. Входить в комплект поставки маршрутизатора CCR1016-12 ...
Топ продажМедіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)Медіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)
1 018 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3070
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC111CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з кручений паро ...
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE-LFP)Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE-LFP)
665 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 810137
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор EC-SFP1000-FE/GE-LFP призначений для сполучення сегментів мережі на основі мідної витої пари і сегментів, побудованих на оптоволоконно ...
Топ продажМодуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D)Модуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D)
2 838 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 652901
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-35 / 53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D) - це оптичний SFP-модуль, що підтримує швидкість до 1.25 Гбіт / с з LC-роз'ємом, ...
Топ продажМедіаконвертор TP-Link MC110CSМедіаконвертор TP-Link MC110CS
1 296 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411542
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC110CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою ...
Топ продажМедіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
361 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 812577
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
Медіаконвертор TP-Link MC210CSМедіаконвертор TP-Link MC210CS
1 387 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 466755
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор TP-Link MC210CS - це медіаконвертер, який служить для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-LX / ...
Модуль Cisco MGBSX1Модуль Cisco MGBSX1
5 904 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 374226
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Cisco SB MGBSX1 - оптичний SFP трансивер для багатомодового оптоволокна (MMF), довжина хвилі 850 нм. Модуль дозволяє організувати з’єднання між комут ...
Медіаконвертер DMC-700SC D-LinkМедіаконвертер DMC-700SC D-Link
2 360 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 371178
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-700SC (1000BaseTX-BaseSX Fiber) - перетворить сигнал із стандарту 1000BASE-T Gigabit Ethernet на витій парі в сигнал станда ...
Медіаконвертер TP-LINK MC200CMМедіаконвертер TP-LINK MC200CM
1 442 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 218833
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка MC200CM - це медіаконвертер, що служить для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-SX з крученою парою 1000Base- ...
D-Link DEM-422XTD-Link DEM-422XT
1 173 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 43687
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Трансивер D-Link DEM-422XT 10GBaseLR XFP 10GBASE-ER 10Gigabit є високопродуктивне рішення для додатків, які потребують послідовної передачі даних п ...
Медіаконвертер TP-Link MC112CSМедіаконвертер TP-Link MC112CS
1 042 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3071
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка LCD панель Samsung DM55E (LH55DMEPLGC / CI)Медіаконвертор MC-112CS TP-Link - це медиаконвертер, службовець для перетворення сигналу і подальшого з'єд ...
Медіаконвертор TP-Link MC220LМедіаконвертор TP-Link MC220L
798 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 401531
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC220L - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-SX/LX/LH з кручений п ...
Медіаконвертер TP-Link MC100CMМедіаконвертер TP-Link MC100CM
1 340 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411541
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC100CM - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою ...
Модуль TP-Link TL-SM321AМодуль TP-Link TL-SM321A
546 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 491454
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка Модуль TP-Link TL-SM321A - це модуль, який дає можливість забезпечити високошвидкісну і стабільну передачу даних, розширити мережу з маршрутизаторами ...
Модуль SFP HP J4858DМодуль SFP HP J4858D
9 007 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 732272
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP HP J4858DТрансівер Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF (J4858D) для комутаторів HPE. Порти: 1 x LC 1000Base-SX Network, 1 x 1000Base-SX. Сумісний ...
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP)Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP)
663 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 874852
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP)
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP)Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP)
663 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 874853
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP)
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1310T/1550R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1310nm-20)Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1310T/1550R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1310nm-20)
366 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 857657
Гарантія: 3 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертери Step4Net призначені для перетворення сигналу зі стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BA ...
Медіаконвертер EC-Q-1G-1SM-1310nm-20 FoxGateМедіаконвертер EC-Q-1G-1SM-1310nm-20 FoxGate
705 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 875873
Гарантія: 3 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1310nm-20
Медіаконвертер EC-Q-1G-1SM-1550nm-20 FoxGateМедіаконвертер EC-Q-1G-1SM-1550nm-20 FoxGate
705 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 875874
Гарантія: 3 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1550nm-20
Медіаконвертер RCI 1G, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm standart size metal case (RCI502W-GE-20-A)Медіаконвертер RCI 1G, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm standart size metal case (RCI502W-GE-20-A)
597 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 1026727
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 1G, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm standart size metal case (RCI502W-GE-20-A)
Медіаконвертер RCI 1G, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm standart size metal case (RCI502W-GE-20-B)Медіаконвертер RCI 1G, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm standart size metal case (RCI502W-GE-20-B)
597 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 1026728
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 1G, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm standart size metal case (RCI502W-GE-20-B)
Медіаконвертер Dtech DT-5015Медіаконвертер Dtech DT-5015
578 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 1027146
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Кабель USB AM-AF (продовжувач),60.0м (USB 2.0 по витій парі RJ 45) DT-5015 Dtech
Медіаконвертер Utepo UOF7301E-POEМедіаконвертер Utepo UOF7301E-POE
1 721 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 965778
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер UTEPO UOF7301E-POE
Медіаконвертер RCI 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case (RCI300S-G)Медіаконвертер RCI 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case (RCI300S-G)
705 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 1054148
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 300S-G служить для перетворення електричних сигналів 10/100/1000 BASE-T Ethernet у світлові стандарти 1000Base-FX. Оснащений додат ...
Медіаконвертер RCI 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case (RCI300S-GL)Медіаконвертер RCI 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case (RCI300S-GL)
705 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 1054149
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 300S-GL служить для перетворення електричних сигналів 10/100/1000 BASE-T Ethernet на світлові, стандарту 1000Base-FX. Оснащений до ...

Декілька причин чому варто купити медіаконвертори в інтернет-магазині ТІПТОП:

Максимально низькі ціни на медіаконвертори. У нас Ви дійсно можете купити медіаконвертори дешевше, суттєво заощадивши. Ціна на медіаконвертори залежить від виробника, моделі, характеристик і навпаки - характеристики залежать від того, скільки коштують медіаконвертори. Найдешевші медіаконвертори в інтернет-магазині ТІПТОП починаються від 351 грн. Для постійних покупців діють оптові ціни на медіаконвертори. На нашій сторінці у Facebook дізнавайтесь про знижки та акції на медіаконвертори.

Доставка по Україні. Ми доставляємо медіаконвертори по всіх містах України: Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Чернівці, Хмельницький, Вінниця, Житомир та інших. Ви можете отримати медіаконвертори у відділенні компанії перевізника або кур'єром по вказаному адресу. Термін доставки зазвичай складає від 1 до 3 днів. Безкоштовна доставка у магазини ТІПТОП у Івано-Франківськ, Калуш, Тернопіль з можливістю самовивозу.

Медіаконвертори в наявності та під замовлення - 65 моделей. Тільки якісні та надійні медіаконвертори виробників: Cisco, D-Link, FoxGate, GreenVision, Hewlett Packard, Merlion, Mikrotik, Step4Net, TP-Link, Ubiquiti та інших, з офіційною гарантією.

Легко і зручно вибрати медіаконвертори Вам допоможуть фільтри, опис, характеристики на нашому сайті. Також Ви можете порівняти медіаконвертори, переглянути фото, та відгуки покупців або скористатись консультацією наших спеціалістів щоб обрати медіаконвертори спеціально для Ваших потреб.

Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер, щоб бачити наш сайт коректно. Оновити мій браузер