00

Медіаконвертори

Знайдено: 83 товарів
Топ продажМедіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)Медіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)
876 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3070
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC111CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з кручений паро ...
Топ продажМодуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D)Модуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D)
1 897 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 652901
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-35 / 53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D) - це оптичний SFP-модуль, що підтримує швидкість до 1.25 Гбіт / с з LC-роз'ємом, ...
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)
376 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 770544
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі вол ...
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE-LFP)Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE-LFP)
522 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 810137
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор EC-SFP1000-FE/GE-LFP призначений для сполучення сегментів мережі на основі мідної витої пари і сегментів, побудованих на оптоволоконно ...
Топ продажМодуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1GМодуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G
463 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 711787
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G призначений для з'єднання звичайного Ethernet кабелю з портом SFP. Дана модель здатна забезпечити пропускну здатність ...
Топ продажМедіаконвертер D-Link DMC-920TМедіаконвертер D-Link DMC-920T
2 459 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3069
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Корпорація D - Link, світовий лідер у виробництві мережевого устаткування, представляє новий медіаконвертер DMC - 920Т. Пристрій DMC - 920Т здійснює ...
Топ продажМедіаконвертор TP-Link MC110CSМедіаконвертор TP-Link MC110CS
999 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411542
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC110CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою ...
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)
376 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 770545
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі вол ...
Топ продажМедіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
258 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 812577
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
Медіаконвертер TP-LINK MC200CMМедіаконвертер TP-LINK MC200CM
857 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 218833
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Призначення пристрою MC200CM - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і подальшого з’єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-SX з кру ...
D-Link DEM-422XTD-Link DEM-422XT
2 472 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 43687
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Трансивер D-Link DEM-422XT 10GBaseLR XFP 10GBASE-ER 10Gigabit є високопродуктивне рішення для додатків, які потребують послідовної передачі даних п ...
Медіаконвертер D-Link DMC-805GМедіаконвертер D-Link DMC-805G
1 388 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3066
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-805G (1000BaseTX to SFP) оснащений 1 портом RJ - 45 на витій парі і 1 SFP портом (mini GBIC) і здійснює перетворення інтерф ...
Медіаконвертер TP-Link MC112CSМедіаконвертер TP-Link MC112CS
876 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3071
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка LCD панель Samsung DM55E (LH55DMEPLGC / CI)Медіаконвертор MC-112CS TP-Link - це медиаконвертер, службовець для перетворення сигналу і подальшого з'єд ...
Модуль SFP Cisco GLC-TE=Модуль SFP Cisco GLC-TE=
7 521 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 583471
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Cisco GLC-TE = працює на звичайному Ethernet кабелі (RJ45) і служить для підключення Ethernet кабелю в оптичний порт. Дана модель трансиве ...
Модуль SFP Cisco GLC-T=Модуль SFP Cisco GLC-T=
10 135 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 377851
Гарантія: 3 міс.
 
Швидка покупка GLC-T SFP Transceiver - модуль для категорий 5, 5e, 6 и 6a медного провода.Ethernet 1000BaseT1 Гбит/сек.Категория 5e UTP100 м Медный кабельCъемный мо ...
Медіаконвертор TP-Link MC220LМедіаконвертор TP-Link MC220L
518 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 401531
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC220L - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-SX/LX/LH з кручений п ...
Медіаконвертер DMC-700SC D-LinkМедіаконвертер DMC-700SC D-Link
2 748 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 371178
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-700SC (1000BaseTX-BaseSX Fiber) - перетворить сигнал із стандарту 1000BASE-T Gigabit Ethernet на витій парі в сигнал станда ...
Шасі DMC-1000 D-LinkШасі DMC-1000 D-Link
7 889 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 373933
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Шасі D - Link DMC - 1000Шасі дозволяє встановлювати до 16 медіаконвертерів. Ви можете розпочати з одного медіаконвертера, кожен з них обладнаний влас ...
Модуль Cisco MGBSX1Модуль Cisco MGBSX1
3 318 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 374226
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Cisco SB MGBSX1 - оптичний SFP трансивер для багатомодового оптоволокна (MMF), довжина хвилі 850 нм. Модуль дозволяє організувати з’єднання між комут ...
Модуль TP-Link TL-SM321AМодуль TP-Link TL-SM321A
1 194 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 491454
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка Модуль TP-Link TL-SM321A - це модуль, який дає можливість забезпечити високошвидкісну і стабільну передачу даних, розширити мережу з маршрутизаторами ...
Медіаконвертор TP-Link MC210CSМедіаконвертор TP-Link MC210CS
1 274 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 466755
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор TP-Link MC210CS - це медіаконвертер, який служить для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-LX / ...
Модуль D-Link DEM-331TМодуль D-Link DEM-331T
1 409 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 367180
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка D-Link SFP DEM-331TТрансивери DEM-330T/330R і DEM-331T/331R забезпечують прийом і передачу даних по одному волокну, використовуючи дві різні довжини ...
Модуль SFP D-Link DEM-220RМодуль SFP D-Link DEM-220R
608 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 367196
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Двонаправлені SFP-трансивери DEM-220T/220R* Fast Ethernet для оптичного кабелю – це зовнішні трансивери, розроблені для установки в порти SFP (Small ...
Модуль SFP DEM-220T D-LinkМодуль SFP DEM-220T D-Link
579 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 367197
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка D-Link DEM-220T - це двонаправлений SFP-трансивер Fast Ethernet для оптичного кабелю.Двонаправлені SFP-трансивери DEM-220T/220R Fast Ethernet для о ...
Медіаконвертер TP-Link MC100CMМедіаконвертер TP-Link MC100CM
999 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411541
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC100CM - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою ...
Модуль SFP Ubiquiti UF-SM-10GМодуль SFP Ubiquiti UF-SM-10G
2 583 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 647636
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Ubiquiti U Fiber LC modules UF-SM-10G пара 1310 1310 nm nm одномодових SFP+ модулів 10 Gbps 10 km
Медіаконвертер RouterМедіаконвертер Router
941 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 605440
Гарантія: 11 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер, або перехідник оптика-мідь від Mikrotik. Призначений для зовнішнього використання. Пристрій виконаний у водонепроникному пластиковому ...
Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/RJ-45, 25 км + БП (HTB-3100A / 1310_WDM)Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/RJ-45, 25 км + БП (HTB-3100A / 1310_WDM)
322 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 750454
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер Merlion 10 / 100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC / RJ-45, 25 км (1310_WDM)Ринок IP-відеоспостереження постійно зростає і розвиваєть ...
Модуль SFP Mikrotik S-RJ01Модуль SFP Mikrotik S-RJ01
730 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 608899
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-RJ01Сумісний з більшістю SFP Gigabit портами пристроїв різних виробників. Входить в комплект поставки маршрутизатора CCR1016-12 ...
Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20DМодуль SFP Mikrotik S-31DLC20D
611 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 629159
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20D - модуль SFP з довжиною хвилі 1310 нм і двома роз'ємами LC, довжина кабелю до 20 км для одномодного кабелю. Є функція ...

Декілька причин чому варто купити медіаконвертори в інтернет-магазині ТІПТОП:

Максимально низькі ціни на медіаконвертори. У нас Ви дійсно можете купити медіаконвертори дешевше, суттєво заощадивши. Ціна на медіаконвертори залежить від виробника, моделі, характеристик і навпаки - характеристики залежать від того, скільки коштують медіаконвертори. Найдешевші медіаконвертори в інтернет-магазині ТІПТОП починаються від 206 грн. Для постійних покупців діють оптові ціни на медіаконвертори. На нашій сторінці у Facebook дізнавайтесь про знижки та акції на медіаконвертори.

Доставка по Україні. Ми доставляємо медіаконвертори по всіх містах України: Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Чернівці, Хмельницький, Вінниця, Житомир та інших. Ви можете отримати медіаконвертори у відділенні компанії перевізника або кур'єром по вказаному адресу. Термін доставки зазвичай складає від 1 до 3 днів. Безкоштовна доставка у магазини ТІПТОП у Волочиськ, Івано-Франківськ, Калуш, Тернопіль, Стрий з можливістю самовивозу.

Медіаконвертори в наявності та під замовлення - 83 моделей. Тільки якісні та надійні медіаконвертори виробників: Cisco, D-Link, FoxGate, HikVision, Merlion, Mikrotik, Planet, Step4Net, TP-Link, Ubiquiti та інших, з офіційною гарантією.

Легко і зручно вибрати медіаконвертори Вам допоможуть фільтри, опис, характеристики на нашому сайті. Також Ви можете порівняти медіаконвертори, переглянути фото, та відгуки покупців або скористатись консультацією наших спеціалістів щоб обрати медіаконвертори спеціально для Ваших потреб.

Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер, щоб бачити наш сайт коректно. Оновити мій браузер