00

Медіаконвертори

Знайдено: 70 товарів
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)
520 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 770544
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі вол ...
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)
520 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 770545
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі вол ...
Топ продажМодуль SFP Mikrotik S-RJ01Модуль SFP Mikrotik S-RJ01
1 062 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 608899
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-RJ01Сумісний з більшістю SFP Gigabit портами пристроїв різних виробників. Входить в комплект поставки маршрутизатора CCR1016-12 ...
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE-LFP)Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE-LFP)
725 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 810137
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор EC-SFP1000-FE/GE-LFP призначений для сполучення сегментів мережі на основі мідної витої пари і сегментів, побудованих на оптоволоконно ...
Топ продажМодуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D)Модуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D)
2 564 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 652901
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-35 / 53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D) - це оптичний SFP-модуль, що підтримує швидкість до 1.25 Гбіт / с з LC-роз'ємом, ...
Топ продажМедіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)Медіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)
915 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3070
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC111CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з кручений паро ...
Топ продажМедіаконвертор TP-Link MC110CSМедіаконвертор TP-Link MC110CS
903 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411542
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC110CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою ...
Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
382 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 812577
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
Топ продажМодуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1GМодуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G
691 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 711787
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G призначений для з'єднання звичайного Ethernet кабелю з портом SFP. Дана модель здатна забезпечити пропускну здатність ...
Топ продажМедіаконвертер D-Link DMC-920TМедіаконвертер D-Link DMC-920T
3 515 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3069
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Корпорація D - Link, світовий лідер у виробництві мережевого устаткування, представляє новий медіаконвертер DMC - 920Т. Пристрій DMC - 920Т здійснює ...
Топ продажМедіаконвертер D-Link DMC-F15SCМедіаконвертер D-Link DMC-F15SC
1 362 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 375096
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Цей медіаконвертер перетворює сигнал зі стандарту 10BASE-T/100BASETX Fast Ethernet на звитій парі на сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet одномо ...
Медіаконвертер TP-Link MC100CMМедіаконвертер TP-Link MC100CM
1 357 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411541
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC100CM - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою ...
Модуль TP-Link TL-SM321BМодуль TP-Link TL-SM321B
381 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 413480
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TL-SM321В підтримує останній стандарт 1000Base-BX і технологію обміну даними по єдиниму оптоволоконному кабелю, використовуючи різні довжини хвиль дл ...
Медіаконвертер D-Link DMC-F30SCМедіаконвертер D-Link DMC-F30SC
1 538 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 383750
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор D-Link DMC-F30SC - даний медіаконвертер перетворює сигнал зі стандарту 10BASE-T / 100BASETX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал ст ...
Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)
453 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 812578
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)
Модуль SFP HP J4858DМодуль SFP HP J4858D
7 951 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 732272
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP HP J4858DТрансівер Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF (J4858D) для комутаторів HPE. Порти: 1 x LC 1000Base-SX Network, 1 x 1000Base-SX. Сумісний ...
Модуль SFP Mikrotik S+RJ10Модуль SFP Mikrotik S+RJ10
2 151 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 705608
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S + RJ10Унікальний шестишвидкісний модуль MikroTik S + RJ10 відкриває весь світ можливостей високошвидкісного з'єднане, підтримую ...
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1550T/1310R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1550nm-20)Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1550T/1310R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1550nm-20)
338 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 857656
Гарантія: 3 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертери Step4Net призначені для перетворення сигналу зі стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BA ...
Медіаконвертер EC-Q-1G-1SM-1310nm-20 FoxGateМедіаконвертер EC-Q-1G-1SM-1310nm-20 FoxGate
680 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 875873
Гарантія: 3 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1310nm-20
Медіаконвертер EC-Q-1G-1SM-1550nm-20 FoxGateМедіаконвертер EC-Q-1G-1SM-1550nm-20 FoxGate
687 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 875874
Гарантія: 3 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1550nm-20
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP)Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP)
609 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 874852
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP)
Модуль SFP Ubiquiti UF-SM-10GМодуль SFP Ubiquiti UF-SM-10G
3 992 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 647636
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Ubiquiti U Fiber LC modules UF-SM-10G пара 1310 1310 nm nm одномодових SFP+ модулів 10 Gbps 10 km
Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20DМодуль SFP Mikrotik S-31DLC20D
977 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 629159
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20D - модуль SFP з довжиною хвилі 1310 нм і двома роз'ємами LC, довжина кабелю до 20 км для одномодного кабелю. Є функція ...
Модуль SFP Mikrotik S-85DLC05DМодуль SFP Mikrotik S-85DLC05D
707 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674223
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-85DLC05DКомпанія Mikrotik досить прогресивна і завжди слід за тенденціями ринку. Не виключенням стали і сучасні оптоволоконні л ...
Модуль SFP Mikrotik S+85DLC03DМодуль SFP Mikrotik S+85DLC03D
2 096 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674224
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S + 85DLC03D - це приймач з LC-роз'ємом, довжиною хвилі 850 нм, який призначений для волоконно-оптичних з'єднань довжиною до 300 ...
Модуль SFP Ubiquiti UF-SM-10G-SМодуль SFP Ubiquiti UF-SM-10G-S
5 942 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674226
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Ubiquiti Fiber – високоякісні SFP приймачі, призначені для організації трафіку по оптоволоконним кабельним лініям. У серію входять різні моделі, які ...
Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 10 Gbps, 850nm, 0.3km * 2 (UF-MM-10G)Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 10 Gbps, 850nm, 0.3km * 2 (UF-MM-10G)
1 628 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674227
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка UF-MM-10G - універсальний трансивер (SFP модуль) працює з використанням стандарту SFP +, призначений для застосування з багатомодовим оптоволоконним ...
Медіаконвертер RouterМедіаконвертер Router
1 503 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 605440
Гарантія: 11 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер, або перехідник оптика-мідь від Mikrotik. Призначений для зовнішнього використання. Пристрій виконаний у водонепроникному пластиковому ...
Медіаконвертор TP-Link MC210CSМедіаконвертор TP-Link MC210CS
1 603 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 466755
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор TP-Link MC210CS - це медіаконвертер, який служить для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-LX / ...
Модуль D-Link DEM-210Модуль D-Link DEM-210
542 грн.
Наявність: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 438953
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Трансивери SFP D-Link DEM-210 і DEM-211 представляють високопродуктивне рішення для передачі даних по оптичному каналу. Вони підтримують можливість г ...

Декілька причин чому варто купити медіаконвертори в інтернет-магазині ТІПТОП:

Максимально низькі ціни на медіаконвертори. У нас Ви дійсно можете купити медіаконвертори дешевше, суттєво заощадивши. Ціна на медіаконвертори залежить від виробника, моделі, характеристик і навпаки - характеристики залежать від того, скільки коштують медіаконвертори. Найдешевші медіаконвертори в інтернет-магазині ТІПТОП починаються від 338 грн. Для постійних покупців діють оптові ціни на медіаконвертори. На нашій сторінці у Facebook дізнавайтесь про знижки та акції на медіаконвертори.

Доставка по Україні. Ми доставляємо медіаконвертори по всіх містах України: Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Чернівці, Хмельницький, Вінниця, Житомир та інших. Ви можете отримати медіаконвертори у відділенні компанії перевізника або кур'єром по вказаному адресу. Термін доставки зазвичай складає від 1 до 3 днів. Безкоштовна доставка у магазини ТІПТОП у Івано-Франківськ, Калуш, Тернопіль, Стрий з можливістю самовивозу.

Медіаконвертори в наявності та під замовлення - 70 моделей. Тільки якісні та надійні медіаконвертори виробників: D-Link, FoxGate, Hewlett Packard, Merlion, Mikrotik, Step4Net, TP-Link, Ubiquiti, UTEPO та інших, з офіційною гарантією.

Легко і зручно вибрати медіаконвертори Вам допоможуть фільтри, опис, характеристики на нашому сайті. Також Ви можете порівняти медіаконвертори, переглянути фото, та відгуки покупців або скористатись консультацією наших спеціалістів щоб обрати медіаконвертори спеціально для Ваших потреб.

Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер, щоб бачити наш сайт коректно. Оновити мій браузер