Медіаконвертори в Івано-Франківську

Знайдено: 78 товарів
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE)Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE)
684 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 593504
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер FoxGate 10/100 / 1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX / LX SFP slot (EC-SFP1000-FE / GE)Медіаконвертер 100 / 1000BASE-T на SFP від ​​TRENDne ...
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)
531 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 770544
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі вол ...
Топ продажМодуль SFP Mikrotik S-RJ01Модуль SFP Mikrotik S-RJ01
957 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 608899
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-RJ01Сумісний з більшістю SFP Gigabit портами пристроїв різних виробників. Входить в комплект поставки маршрутизатора CCR1016-12 ...
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)
520 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 770545
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі вол ...
Топ продажМодуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D)Модуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D)
2 242 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 652901
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-35 / 53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D) - це оптичний SFP-модуль, що підтримує швидкість до 1.25 Гбіт / с з LC-роз'ємом, ...
Топ продажМедіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)Медіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)
997 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3070
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC111CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з кручений паро ...
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE-LFP)Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE-LFP)
725 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 810137
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор EC-SFP1000-FE/GE-LFP призначений для сполучення сегментів мережі на основі мідної витої пари і сегментів, побудованих на оптоволоконно ...
Топ продажМедіаконвертор TP-Link MC110CSМедіаконвертор TP-Link MC110CS
1 043 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411542
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC110CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою ...
Топ продажМодуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1GМодуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G
789 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 711787
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G призначений для з'єднання звичайного Ethernet кабелю з портом SFP. Дана модель здатна забезпечити пропускну здатність ...
Топ продажМедіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
382 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 812577
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
Модуль SFP Ubiquiti UF-SM-10GМодуль SFP Ubiquiti UF-SM-10G
4 290 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 647636
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Ubiquiti U Fiber LC modules UF-SM-10G пара 1310 1310 nm nm одномодових SFP+ модулів 10 Gbps 10 km
Конвертор 10/100Base-TXto1Конвертор 10/100Base-TXto1
1 868 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 629257
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор Planet FT-806A20 використовує технології Fast Ethernet 100Base-FX (оптоволокно) і 10/100Base-TX (кручена пара) для перетворення середо ...
Модуль D-Link DEM-210Модуль D-Link DEM-210
542 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 438953
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Трансивери SFP D-Link DEM-210 і DEM-211 представляють високопродуктивне рішення для передачі даних по оптичному каналу. Вони підтримують можливість г ...
Модуль TP-Link TL-SM321AМодуль TP-Link TL-SM321A
774 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 491454
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка Модуль TP-Link TL-SM321A - це модуль, який дає можливість забезпечити високошвидкісну і стабільну передачу даних, розширити мережу з маршрутизаторами ...
Модуль TP-Link TL-SM321BМодуль TP-Link TL-SM321B
811 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 413480
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TL-SM321В підтримує останній стандарт 1000Base-BX і технологію обміну даними по єдиниму оптоволоконному кабелю, використовуючи різні довжини хвиль дл ...
Медіаконвертер DMC-1910T D-LinkМедіаконвертер DMC-1910T D-Link
14 432 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 375757
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-1910T в парі з DMC-1910R здійснюють перетворення інтерфейсів "вита пара - одномодовий одинволоконний оптичний кабель" для м ...
Медіаконвертер RouterМедіаконвертер Router
1 353 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 605440
Гарантія: 11 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер, або перехідник оптика-мідь від Mikrotik. Призначений для зовнішнього використання. Пристрій виконаний у водонепроникному пластиковому ...
Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20DМодуль SFP Mikrotik S-31DLC20D
977 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 629159
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20D - модуль SFP з довжиною хвилі 1310 нм і двома роз'ємами LC, довжина кабелю до 20 км для одномодного кабелю. Є функція ...
D-Link DEM-422XTD-Link DEM-422XT
3 648 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 43687
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Трансивер D-Link DEM-422XT 10GBaseLR XFP 10GBASE-ER 10Gigabit є високопродуктивне рішення для додатків, які потребують послідовної передачі даних п ...
Медіаконвертер TP-Link MC112CSМедіаконвертер TP-Link MC112CS
872 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3071
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка LCD панель Samsung DM55E (LH55DMEPLGC / CI)Медіаконвертор MC-112CS TP-Link - це медиаконвертер, службовець для перетворення сигналу і подальшого з'єд ...
Модуль SFP Mikrotik S-85DLC05DМодуль SFP Mikrotik S-85DLC05D
692 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674223
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-85DLC05DКомпанія Mikrotik досить прогресивна і завжди слід за тенденціями ринку. Не виключенням стали і сучасні оптоволоконні л ...
Модуль SFP Ubiquiti UF-SM-10G-SМодуль SFP Ubiquiti UF-SM-10G-S
7 145 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674226
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Ubiquiti Fiber – високоякісні SFP приймачі, призначені для організації трафіку по оптоволоконним кабельним лініям. У серію входять різні моделі, які ...
Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 10 Gbps, 850nm, 0.3km * 2 (UF-MM-10G)Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 10 Gbps, 850nm, 0.3km * 2 (UF-MM-10G)
1 720 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674227
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка UF-MM-10G - універсальний трансивер (SFP модуль) працює з використанням стандарту SFP +, призначений для застосування з багатомодовим оптоволоконним ...
Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1310nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1310nm-20)Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1310nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1310nm-20)
353 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674234
Гарантія: 3 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер Step4Net 10 / 100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1310nm, SC / PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1310nm-20)Медиаконвертери Step4Net призначені для пере ...
Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1550nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1550nm-20)Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1550nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1550nm-20)
353 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674235
Гарантія: 3 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер Step4Net 10 / 100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1550nm, SC / PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1550nm-20)Медиаконвертери Step4Net призначені для пере ...
Медіаконвертер D-Link DMC-1910RМедіаконвертер D-Link DMC-1910R
6 954 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 279826
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Корпорація D - Link, світовий лідер у виробництві мережевого устаткування, представляє новий медіаконвертер D-Link DMC-1910R. Пристрій D-Link DMC-191 ...
Медіаконвертор TP-Link MC220LМедіаконвертор TP-Link MC220L
801 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 401531
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC220L - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-SX/LX/LH з кручений п ...
Модуль D-Link DMC-805XМодуль D-Link DMC-805X
4 650 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 367176
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка D-Link DMC-805X - медіаконвертер 10G CX4 на 10G SFP+DMC-805X може використовуватись як окремий пристрій, або встановлюватися на стандартну стійку шас ...
Модуль D-Link DEM-331TМодуль D-Link DEM-331T
1 973 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 367180
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка D-Link SFP DEM-331TТрансивери DEM-330T/330R і DEM-331T/331R забезпечують прийом і передачу даних по одному волокну, використовуючи дві різні довжини ...
Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXDМедіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXD
1 411 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 367194
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор D-Link DMC-F20SC-BXD здійснює перетворення інтерфейсів «вита пара - одномодовий оптичний кабель по одному волокну» для мереж Ethernet ...

Декілька причин чому варто купити медіаконвертори в інтернет-магазині ТІПТОП в Івано-Франківську:

Максимально низькі ціни на медіаконвертори в Івано-Франківську. У нас Ви дійсно можете купити медіаконвертори в Івано-Франківську дешевше, суттєво заощадивши. Ціна на медіаконвертори в Івано-Франківську залежить від виробника, моделі, характеристик і навпаки - характеристики залежать від того, скільки коштують медіаконвертори в Івано-Франківську. Найдешевші медіаконвертори в Івано-Франківську в інтернет-магазині ТІПТОП починаються від 230 грн. Для постійних покупців діють оптові ціни на медіаконвертори в Івано-Франківську. На нашій сторінці у Facebook дізнавайтесь про знижки та акції на медіаконвертори в Івано-Франківську.

Безкоштовна доставка в Івано-Франківськ. Ми безкоштовно доставляємо медіаконвертори в Івано-Франківську зі складу в наш магазин ТІПТОП в Івано-Франківськ. Термін доставки зазвичай складає від 1 до 3 днів. Ви можете отримати медіаконвертори в Івано-Франківську самовивозом або ми доставимо кур'єром в межах міста Івано-Франківськ, чи перевізником в найближчі населені пункти: Богородчани, Тисмениця, Галич, Бурштин, Рогатин, Тлумач, Отинія, Надвірна, Делятин, Яремче, Яблуниця

Медіаконвертори в Івано-Франківську в наявності та під замовлення - 78 моделей. Тільки якісні та надійні медіаконвертори в Івано-Франківську виробників: Cisco, D-Link, FoxGate, Hewlett Packard, Merlion, Mikrotik, Planet, Step4Net, TP-Link, Ubiquiti та інших, з офіційною гарантією.

Легко і зручно вибрати медіаконвертори в Івано-Франківську Вам допоможуть фільтри, опис, характеристики на нашому сайті. Також Ви можете порівняти медіаконвертори в Івано-Франківську, переглянути фото, та відгуки покупців або скористатись консультацією наших спеціалістів щоб обрати медіаконвертори в Івано-Франківську спеціально для Ваших потреб.

Оплата після огляду та перевірки Оглядайте та перевіряйте медіаконвертори в Івано-Франківську безпосередньо в магазині та оплачуйте зручним для Вас способом без жодних переплат за доставку та повернення коштів.


Адреса інтернет-магазину ТІПТОП в Івано-Франківську: вул. Бельведерська, 25А

Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер, щоб бачити наш сайт коректно. Оновити мій браузер