Медіаконвертори в Івано-Франківську

Знайдено: 42 товарів
Топ продажМедіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)Медіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)
876 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3070
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC111CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з кручений паро ...
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)
384 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 770544
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі вол ...
Топ продажМедіаконвертор TP-Link MC110CSМедіаконвертор TP-Link MC110CS
797 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411542
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC110CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою ...
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1310T/1550R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1550nm-20)Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1310T/1550R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1550nm-20)
276 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 857656
Гарантія: 3 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер Step4Net MC-A-0,1-1SM-1550nm-20
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1310T/1550R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1310nm-20)Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1310T/1550R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1310nm-20)
276 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 857657
Гарантія: 3 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер Step4Net MC-A-0,1-1SM-1310nm-20
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP)Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP)
407 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 874852
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP)
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP)Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP)
407 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 874853
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP)
Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE-LFP)Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE-LFP)
576 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 810137
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор EC-SFP1000-FE/GE-LFP призначений для сполучення сегментів мережі на основі мідної витої пари і сегментів, побудованих на оптоволоконно ...
Медіаконвертер Planet GT-802S-EUМедіаконвертер Planet GT-802S-EU
1 567 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 629256
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка 10/100/1000Mb SM медіаконверто р
Медіаконвертер Planet GT-806A15-EUМедіаконвертер Planet GT-806A15-EU
2 291 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 629258
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Конвертер GT-806A15 може бути використаний як отдельныое пристрій або у складі 19" керованого конвертерного шасі (MC-1600MR/MC-1600MR48 & MC-1610MR / ...
Медіаконвертер Planet GT-806B15-EUМедіаконвертер Planet GT-806B15-EU
2 727 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 629259
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Конвертер GT-806B15 може бути використаний як отдельныое пристрій або у складі 19" керованого конвертерного шасі (MC-1600MR/MC-1600MR48 & MC-1610MR / ...
Медіаконвертер D-Link DMC-515SCМедіаконвертер D-Link DMC-515SC
1 959 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3065
Гарантія: 11 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-515SC (100BaseTX to SM Fiber) - перетворить сигнал із стандарту 100BASE-TX Fast Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 1 ...
Медіаконвертер D-Link DMC-920RМедіаконвертер D-Link DMC-920R
2 420 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3068
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Корпорація D - Link, світовий лідер у виробництві мережевого устаткування, представляє новий медіаконвертер D-Link DMC-920R. Пристрій D-Link DMC-920R ...
Медіаконвертер TP-Link MC112CSМедіаконвертер TP-Link MC112CS
876 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3071
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка LCD панель Samsung DM55E (LH55DMEPLGC / CI)Медіаконвертор MC-112CS TP-Link - це медиаконвертер, службовець для перетворення сигналу і подальшого з'єд ...
Медіаконвертор TP-Link MC210CSМедіаконвертор TP-Link MC210CS
1 279 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 466755
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор TP-Link MC210CS - це медіаконвертер, який служить для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-LX / ...
Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)
382 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 770545
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі вол ...
Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/RJ-45, 25 км +БП (HTB-3100B / 1550_WDM)Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/RJ-45, 25 км +БП (HTB-3100B / 1550_WDM)
315 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 750453
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер Merlion 10 / 100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC / RJ-45, 25 км (1310_WDM)Ринок IP-відеоспостереження постійно зростає і розвиваєть ...
Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/RJ-45, 25 км + БП (HTB-3100A / 1310_WDM)Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/RJ-45, 25 км + БП (HTB-3100A / 1310_WDM)
315 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 750454
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер Merlion 10 / 100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC / RJ-45, 25 км (1310_WDM)Ринок IP-відеоспостереження постійно зростає і розвиваєть ...
Модуль SFP HP J4858DМодуль SFP HP J4858D
4 626 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 732272
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP HP J4858DТрансівер Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF (J4858D) для комутаторів HPE. Порти: 1 x LC 1000Base-SX Network, 1 x 1000Base-SX. Сумісний ...
Медіаконвертер TP-LINK MC200CMМедіаконвертер TP-LINK MC200CM
1 250 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 218833
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Призначення пристрою MC200CM – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 1000BASE-SX ...
Медіаконвертер D-Link DMC-G01LC (Gigabit Ethernet to Gigabit SFP)Медіаконвертер D-Link DMC-G01LC (Gigabit Ethernet to Gigabit SFP)
773 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 289734
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер DMC-G01LC перетворює сигнал стандарту 100Base-TX/1000BASE-T Gigabit Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 1000BASE-SX/LX Gigabit E ...
Медіаконвертор TP-Link MC220LМедіаконвертор TP-Link MC220L
518 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 401531
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC220L - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-SX/LX/LH з кручений п ...
Медіаконвертер TP-Link MC100CMМедіаконвертер TP-Link MC100CM
797 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411541
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC100CM - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою ...
Медіаконвертер D-Link DMC-F15SCМедіаконвертер D-Link DMC-F15SC
926 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 375096
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Цей медіаконвертер перетворює сигнал зі стандарту 10BASE-T/100BASETX Fast Ethernet на звитій парі на сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet одномо ...
Медіаконвертер D-Link DMC-F02SCМедіаконвертер D-Link DMC-F02SC
886 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 367191
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-F02SC
Медіаконвертер D-Link DMC-G01LCМедіаконвертер D-Link DMC-G01LC
733 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 367193
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер D-Link DMC-G01LC
D-Link DEM-422XTD-Link DEM-422XT
2 599 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 43687
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Трансивер D-Link DEM-422XT 10GBaseLR XFP 10GBASE-ER 10Gigabit є високопродуктивне рішення для додатків, які потребують послідовної передачі даних п ...
Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE)Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE)
576 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 593504
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер FoxGate 10/100 / 1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX / LX SFP slot (EC-SFP1000-FE / GE)Медіаконвертер 100 / 1000BASE-T на SFP від ​​TRENDne ...
Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
291 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 812577
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)
291 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 812578
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)

Декілька причин чому варто купити медіаконвертори в інтернет-магазині ТІПТОП в Івано-Франківську:

Максимально низькі ціни на медіаконвертори в Івано-Франківську. У нас Ви дійсно можете купити медіаконвертори в Івано-Франківську дешевше, суттєво заощадивши. Ціна на медіаконвертори в Івано-Франківську залежить від виробника, моделі, характеристик і навпаки - характеристики залежать від того, скільки коштують медіаконвертори в Івано-Франківську. Найдешевші медіаконвертори в Івано-Франківську в інтернет-магазині ТІПТОП починаються від 276 грн. Для постійних покупців діють оптові ціни на медіаконвертори в Івано-Франківську. На нашій сторінці у Facebook дізнавайтесь про знижки та акції на медіаконвертори в Івано-Франківську.

Безкоштовна доставка в Івано-Франківськ. Ми безкоштовно доставляємо медіаконвертори в Івано-Франківську зі складу в наш магазин ТІПТОП в Івано-Франківськ. Термін доставки зазвичай складає від 1 до 3 днів. Ви можете отримати медіаконвертори в Івано-Франківську самовивозом або ми доставимо кур'єром в межах міста Івано-Франківськ, чи перевізником в найближчі населені пункти: Богородчани, Тисмениця, Галич, Бурштин, Рогатин, Тлумач, Отинія, Надвірна, Делятин, Яремче, Яблуниця

Медіаконвертори в Івано-Франківську в наявності та під замовлення - 42 моделей. Тільки якісні та надійні медіаконвертори в Івано-Франківську виробників: D-Link, FoxGate, Hewlett Packard, Merlion, Planet, Step4Net, TP-Link та інших, з офіційною гарантією.

Легко і зручно вибрати медіаконвертори в Івано-Франківську Вам допоможуть фільтри, опис, характеристики на нашому сайті. Також Ви можете порівняти медіаконвертори в Івано-Франківську, переглянути фото, та відгуки покупців або скористатись консультацією наших спеціалістів щоб обрати медіаконвертори в Івано-Франківську спеціально для Ваших потреб.

Оплата після огляду та перевірки Оглядайте та перевіряйте медіаконвертори в Івано-Франківську безпосередньо в магазині та оплачуйте зручним для Вас способом без жодних переплат за доставку та повернення коштів.


Адреса інтернет-магазину ТІПТОП в Івано-Франківську: вул. Бельведерська, 25А

Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер, щоб бачити наш сайт коректно. Оновити мій браузер

×