Медіаконвертори в Івано-Франківську

Знайдено: 70 товарів
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)
520 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 770544
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі вол ...
Топ продажМодуль SFP Mikrotik S-RJ01Модуль SFP Mikrotik S-RJ01
980 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 608899
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-RJ01Сумісний з більшістю SFP Gigabit портами пристроїв різних виробників. Входить в комплект поставки маршрутизатора CCR1016-12 ...
Топ продажМодуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D)Модуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D)
2 564 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 652901
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-35 / 53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D) - це оптичний SFP-модуль, що підтримує швидкість до 1.25 Гбіт / с з LC-роз'ємом, ...
Топ продажМедіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)Медіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)
915 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3070
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC111CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з кручений паро ...
Топ продажМедіаконвертор TP-Link MC110CSМедіаконвертор TP-Link MC110CS
903 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411542
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC110CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою ...
Топ продажМодуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1GМодуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G
691 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 711787
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G призначений для з'єднання звичайного Ethernet кабелю з портом SFP. Дана модель здатна забезпечити пропускну здатність ...
Топ продажМедіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
382 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 812577
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
Топ продажМедіаконвертер D-Link DMC-F15SCМедіаконвертер D-Link DMC-F15SC
1 362 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 375096
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Цей медіаконвертер перетворює сигнал зі стандарту 10BASE-T/100BASETX Fast Ethernet на звитій парі на сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet одномо ...
Топ продажМедіаконвертер D-Link DMC-920TМедіаконвертер D-Link DMC-920T
3 515 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3069
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Корпорація D - Link, світовий лідер у виробництві мережевого устаткування, представляє новий медіаконвертер DMC - 920Т. Пристрій DMC - 920Т здійснює ...
Модуль SFP HP J4858DМодуль SFP HP J4858D
7 233 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 732272
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP HP J4858DТрансівер Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF (J4858D) для комутаторів HPE. Порти: 1 x LC 1000Base-SX Network, 1 x 1000Base-SX. Сумісний ...
Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20DМодуль SFP Mikrotik S-31DLC20D
977 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 629159
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20D - модуль SFP з довжиною хвилі 1310 нм і двома роз'ємами LC, довжина кабелю до 20 км для одномодного кабелю. Є функція ...
D-Link DEM-422XTD-Link DEM-422XT
11 188 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 43687
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Трансивер D-Link DEM-422XT 10GBaseLR XFP 10GBASE-ER 10Gigabit є високопродуктивне рішення для додатків, які потребують послідовної передачі даних п ...
Медіаконвертор D-Link DMC-530SCМедіаконвертор D-Link DMC-530SC
3 175 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 73323
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка D-Link DMC-530SC - це медіаконвертер 100Base-TX по витій парі в 100BASE-FX по одномодовому волокну.Медіаконвертери D-Link DMC-530SC перетворять сиг ...
Медіаконвертер TP-Link MC100CMМедіаконвертер TP-Link MC100CM
1 357 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411541
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC100CM - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою ...
Модуль TP-Link TL-SM321BМодуль TP-Link TL-SM321B
381 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 413480
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TL-SM321В підтримує останній стандарт 1000Base-BX і технологію обміну даними по єдиниму оптоволоконному кабелю, використовуючи різні довжини хвиль дл ...
Модуль SFP Mikrotik S+RJ10Модуль SFP Mikrotik S+RJ10
2 151 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 705608
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S + RJ10Унікальний шестишвидкісний модуль MikroTik S + RJ10 відкриває весь світ можливостей високошвидкісного з'єднане, підтримую ...
Модуль SFP Mikrotik S-85DLC05DМодуль SFP Mikrotik S-85DLC05D
707 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674223
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-85DLC05DКомпанія Mikrotik досить прогресивна і завжди слід за тенденціями ринку. Не виключенням стали і сучасні оптоволоконні л ...
Модуль SFP Mikrotik S+85DLC03DМодуль SFP Mikrotik S+85DLC03D
2 096 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674224
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S + 85DLC03D - це приймач з LC-роз'ємом, довжиною хвилі 850 нм, який призначений для волоконно-оптичних з'єднань довжиною до 300 ...
Модуль SFP Ubiquiti UF-SM-10G-SМодуль SFP Ubiquiti UF-SM-10G-S
7 215 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674226
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Ubiquiti Fiber – високоякісні SFP приймачі, призначені для організації трафіку по оптоволоконним кабельним лініям. У серію входять різні моделі, які ...
Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 10 Gbps, 850nm, 0.3km * 2 (UF-MM-10G)Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 10 Gbps, 850nm, 0.3km * 2 (UF-MM-10G)
1 628 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674227
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка UF-MM-10G - універсальний трансивер (SFP модуль) працює з використанням стандарту SFP +, призначений для застосування з багатомодовим оптоволоконним ...
Модуль D-Link DEM-210Модуль D-Link DEM-210
542 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 438953
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Трансивери SFP D-Link DEM-210 і DEM-211 представляють високопродуктивне рішення для передачі даних по оптичному каналу. Вони підтримують можливість г ...
Медіаконвертер D-Link DMC-1910RМедіаконвертер D-Link DMC-1910R
7 284 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 279826
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Корпорація D - Link, світовий лідер у виробництві мережевого устаткування, представляє новий медіаконвертер D-Link DMC-1910R. Пристрій D-Link DMC-191 ...
Медіаконвертер RouterМедіаконвертер Router
1 503 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 605440
Гарантія: 11 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер, або перехідник оптика-мідь від Mikrotik. Призначений для зовнішнього використання. Пристрій виконаний у водонепроникному пластиковому ...
Модуль SFP Ubiquiti UF-SM-10GМодуль SFP Ubiquiti UF-SM-10G
3 992 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 647636
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Ubiquiti U Fiber LC modules UF-SM-10G пара 1310 1310 nm nm одномодових SFP+ модулів 10 Gbps 10 km
Медіаконвертер TP-LINK MC200CMМедіаконвертер TP-LINK MC200CM
1 663 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 218833
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Призначення пристрою MC200CM - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і подальшого з’єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-SX з кру ...
Медіаконвертор TP-Link MC210CSМедіаконвертор TP-Link MC210CS
1 607 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 466755
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор TP-Link MC210CS - це медіаконвертер, який служить для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-LX / ...
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1550T/1310R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1550nm-20)Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1550T/1310R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1550nm-20)
339 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 857656
Гарантія: 3 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертери Step4Net призначені для перетворення сигналу зі стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BA ...
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP)Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP)
609 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 874852
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP)
Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)
453 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 812578
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)
Медіаконвертер Utepo UOF7301E-POEМедіаконвертер Utepo UOF7301E-POE
1 600 грн.
Наявність в Івано-Франківську: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 965778
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер UTEPO UOF7301E-POE

Декілька причин чому варто купити медіаконвертори в інтернет-магазині ТІПТОП в Івано-Франківську:

Максимально низькі ціни на медіаконвертори в Івано-Франківську. У нас Ви дійсно можете купити медіаконвертори в Івано-Франківську дешевше, суттєво заощадивши. Ціна на медіаконвертори в Івано-Франківську залежить від виробника, моделі, характеристик і навпаки - характеристики залежать від того, скільки коштують медіаконвертори в Івано-Франківську. Найдешевші медіаконвертори в Івано-Франківську в інтернет-магазині ТІПТОП починаються від 339 грн. Для постійних покупців діють оптові ціни на медіаконвертори в Івано-Франківську. На нашій сторінці у Facebook дізнавайтесь про знижки та акції на медіаконвертори в Івано-Франківську.

Безкоштовна доставка в Івано-Франківськ. Ми безкоштовно доставляємо медіаконвертори в Івано-Франківську зі складу в наш магазин ТІПТОП в Івано-Франківськ. Термін доставки зазвичай складає від 1 до 3 днів. Ви можете отримати медіаконвертори в Івано-Франківську самовивозом або ми доставимо кур'єром в межах міста Івано-Франківськ, чи перевізником в найближчі населені пункти: Богородчани, Тисмениця, Галич, Бурштин, Рогатин, Тлумач, Отинія, Надвірна, Делятин, Яремче, Яблуниця

Медіаконвертори в Івано-Франківську в наявності та під замовлення - 70 моделей. Тільки якісні та надійні медіаконвертори в Івано-Франківську виробників: D-Link, FoxGate, Hewlett Packard, Merlion, Mikrotik, Step4Net, TP-Link, Ubiquiti, UTEPO та інших, з офіційною гарантією.

Легко і зручно вибрати медіаконвертори в Івано-Франківську Вам допоможуть фільтри, опис, характеристики на нашому сайті. Також Ви можете порівняти медіаконвертори в Івано-Франківську, переглянути фото, та відгуки покупців або скористатись консультацією наших спеціалістів щоб обрати медіаконвертори в Івано-Франківську спеціально для Ваших потреб.

Оплата після огляду та перевірки Оглядайте та перевіряйте медіаконвертори в Івано-Франківську безпосередньо в магазині та оплачуйте зручним для Вас способом без жодних переплат за доставку та повернення коштів.


Адреса інтернет-магазину ТІПТОП в Івано-Франківську: вул. Бельведерська, 25А

Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер, щоб бачити наш сайт коректно. Оновити мій браузер