Медіаконвертори у Калуші

Знайдено: 76 товарів
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE)Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE)
687 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 593504
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер FoxGate 10/100 / 1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX / LX SFP slot (EC-SFP1000-FE / GE)Медіаконвертер 100 / 1000BASE-T на SFP від ​​TRENDne ...
Топ продажМедіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)
521 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 770545
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі вол ...
Топ продажМодуль SFP Mikrotik S-RJ01Модуль SFP Mikrotik S-RJ01
980 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 608899
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-RJ01Сумісний з більшістю SFP Gigabit портами пристроїв різних виробників. Входить в комплект поставки маршрутизатора CCR1016-12 ...
Топ продажМодуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D)Модуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D)
2 754 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 652901
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-35 / 53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D) - це оптичний SFP-модуль, що підтримує швидкість до 1.25 Гбіт / с з LC-роз'ємом, ...
Топ продажМедіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)Медіаконвертер TP-Link MC-111CS 100BaseTX to SM Fiber (20км)
997 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 3070
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC111CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з кручений паро ...
Топ продажМодуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1GМодуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G
691 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 711787
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G призначений для з'єднання звичайного Ethernet кабелю з портом SFP. Дана модель здатна забезпечити пропускну здатність ...
Топ продажМедіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
382 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 812577
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
Топ продажМедіаконвертер D-Link DMC-F15SCМедіаконвертер D-Link DMC-F15SC
1 315 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 375096
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Цей медіаконвертер перетворює сигнал зі стандарту 10BASE-T/100BASETX Fast Ethernet на звитій парі на сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet одномо ...
Топ продажМедіаконвертор TP-Link MC110CSМедіаконвертор TP-Link MC110CS
1 357 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 411542
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка TP-Link MC110CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою ...
Медіаконвертер RCI 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case (RCI300S-GL)Медіаконвертер RCI 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case (RCI300S-GL)
721 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 1054149
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер RCI 300S-GL служить для перетворення електричних сигналів 10/100/1000 BASE-T Ethernet на світлові, стандарту 1000Base-FX. Оснащений до ...
Модуль SFP HP J4858DМодуль SFP HP J4858D
7 156 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 732272
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP HP J4858DТрансівер Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF (J4858D) для комутаторів HPE. Порти: 1 x LC 1000Base-SX Network, 1 x 1000Base-SX. Сумісний ...
Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/RJ-45, 25 км + БП (HTB-3100A / 1310_WDM)Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/RJ-45, 25 км + БП (HTB-3100A / 1310_WDM)
492 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 750454
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер Merlion 10 / 100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC / RJ-45, 25 км (1310_WDM)Ринок IP-відеоспостереження постійно зростає і розвиваєть ...
Медіаконвертер Utepo UOF7301E-POEМедіаконвертер Utepo UOF7301E-POE
1 768 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 965778
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер UTEPO UOF7301E-POE
Медіаконвертер Alistar Mini 10/100BASE-T 100BASE-FX 1SM WDM SC 20KM TX1310/RX1550nm (X3)Медіаконвертер Alistar Mini 10/100BASE-T 100BASE-FX 1SM WDM SC 20KM TX1310/RX1550nm (X3)
290 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 944347
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер Alistar Mini 10/100BASE-T 100BASE-FX 1SM WDM SC 20KM TX1310/RX1550nm (X3)
Медіаконвертер Alistar Mini 10/100BASE-T 100BASE-FX 1SM WDM SC 20KM TX1550/RX1310nm (X5)Медіаконвертер Alistar Mini 10/100BASE-T 100BASE-FX 1SM WDM SC 20KM TX1550/RX1310nm (X5)
290 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 944348
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертер Alistar Mini 10/100BASE-T 100BASE-FX 1SM WDM SC 20KM TX1550/RX1310nm (X5)
Модуль TP-Link TL-SM321BМодуль TP-Link TL-SM321B
381 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 413480
Гарантія: 24 міс.
 
Швидка покупка TL-SM321В підтримує останній стандарт 1000Base-BX і технологію обміну даними по єдиниму оптоволоконному кабелю, використовуючи різні довжини хвиль дл ...
Медіаконвертер D-Link DMC-F30SCМедіаконвертер D-Link DMC-F30SC
1 434 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 383750
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор D-Link DMC-F30SC - даний медіаконвертер перетворює сигнал зі стандарту 10BASE-T / 100BASETX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал ст ...
Модуль SFP Mikrotik S-85DLC05DМодуль SFP Mikrotik S-85DLC05D
658 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674223
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-85DLC05DКомпанія Mikrotik досить прогресивна і завжди слід за тенденціями ринку. Не виключенням стали і сучасні оптоволоконні л ...
Модуль SFP Mikrotik S+85DLC03DМодуль SFP Mikrotik S+85DLC03D
2 408 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674224
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S + 85DLC03D - це приймач з LC-роз'ємом, довжиною хвилі 850 нм, який призначений для волоконно-оптичних з'єднань довжиною до 300 ...
Модуль SFP Ubiquiti UF-SM-10G-SМодуль SFP Ubiquiti UF-SM-10G-S
7 145 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674226
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Ubiquiti Fiber – високоякісні SFP приймачі, призначені для організації трафіку по оптоволоконним кабельним лініям. У серію входять різні моделі, які ...
Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 10 Gbps, 850nm, 0.3km * 2 (UF-MM-10G)Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 10 Gbps, 850nm, 0.3km * 2 (UF-MM-10G)
1 628 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674227
Гарантія: 0 міс.
 
Швидка покупка UF-MM-10G - універсальний трансивер (SFP модуль) працює з використанням стандарту SFP +, призначений для застосування з багатомодовим оптоволоконним ...
Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1310nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1310nm-20)Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1310nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1310nm-20)
353 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674234
Гарантія: 3 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер Step4Net 10 / 100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1310nm, SC / PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1310nm-20)Медиаконвертери Step4Net призначені для пере ...
Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1550nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1550nm-20)Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1550nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1550nm-20)
353 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 674235
Гарантія: 3 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер Step4Net 10 / 100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1550nm, SC / PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1550nm-20)Медиаконвертери Step4Net призначені для пере ...
Модуль SFP Mikrotik S+RJ10Модуль SFP Mikrotik S+RJ10
2 151 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 705608
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S + RJ10Унікальний шестишвидкісний модуль MikroTik S + RJ10 відкриває весь світ можливостей високошвидкісного з'єднане, підтримую ...
Медіаконвертер RouterМедіаконвертер Router
1 355 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 605440
Гарантія: 11 міс.
 
Швидка покупка Медиаконвертер, або перехідник оптика-мідь від Mikrotik. Призначений для зовнішнього використання. Пристрій виконаний у водонепроникному пластиковому ...
Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20DМодуль SFP Mikrotik S-31DLC20D
934 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 629159
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20D - модуль SFP з довжиною хвилі 1310 нм і двома роз'ємами LC, довжина кабелю до 20 км для одномодного кабелю. Є функція ...
Конвертор 10/100Base-TXto1Конвертор 10/100Base-TXto1
1 776 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 629257
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Медіаконвертор Planet FT-806A20 використовує технології Fast Ethernet 100Base-FX (оптоволокно) і 10/100Base-TX (кручена пара) для перетворення середо ...
Медіаконвертер TP-LINK MC200CMМедіаконвертер TP-LINK MC200CM
1 547 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 218833
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Призначення пристрою MC200CM - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і подальшого з’єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-SX з кру ...
Медіаконвертер D-Link DMC-1910RМедіаконвертер D-Link DMC-1910R
6 464 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 279826
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Корпорація D - Link, світовий лідер у виробництві мережевого устаткування, представляє новий медіаконвертер D-Link DMC-1910R. Пристрій D-Link DMC-191 ...
D-Link DEM-422XTD-Link DEM-422XT
3 467 грн.
Наявність у Калуші: На складі (1-3 дні)Орієнтовна дата поставки: Уточнюйте
Код товару: 43687
Гарантія: 12 міс.
 
Швидка покупка Трансивер D-Link DEM-422XT 10GBaseLR XFP 10GBASE-ER 10Gigabit є високопродуктивне рішення для додатків, які потребують послідовної передачі даних п ...

Декілька причин чому варто купити медіаконвертори в інтернет-магазині ТІПТОП у Калуші:

Максимально низькі ціни на медіаконвертори у Калуші. У нас Ви дійсно можете купити медіаконвертори у Калуші дешевше, суттєво заощадивши. Ціна на медіаконвертори у Калуші залежить від виробника, моделі, характеристик і навпаки - характеристики залежать від того, скільки коштують медіаконвертори у Калуші. Найдешевші медіаконвертори у Калуші в інтернет-магазині ТІПТОП починаються від 240 грн. Для постійних покупців діють оптові ціни на медіаконвертори у Калуші. На нашій сторінці у Facebook дізнавайтесь про знижки та акції на медіаконвертори у Калуші.

Безкоштовна доставка в Калуш. Ми безкоштовно доставляємо медіаконвертори у Калуші зі складу в наш магазин ТІПТОП в Калуш. Термін доставки зазвичай складає від 1 до 3 днів. Ви можете отримати медіаконвертори у Калуші самовивозом або ми доставимо кур'єром в межах міста Калуш, чи перевізником в найближчі населені пункти: Долина, Брошнів-Осада, Рожнятів, Войнилів, Боднарів

Медіаконвертори у Калуші в наявності та під замовлення - 76 моделей. Тільки якісні та надійні медіаконвертори у Калуші виробників: Cisco, D-Link, FoxGate, Hewlett Packard, Merlion, Mikrotik, Planet, Step4Net, TP-Link, Ubiquiti та інших, з офіційною гарантією.

Легко і зручно вибрати медіаконвертори у Калуші Вам допоможуть фільтри, опис, характеристики на нашому сайті. Також Ви можете порівняти медіаконвертори у Калуші, переглянути фото, та відгуки покупців або скористатись консультацією наших спеціалістів щоб обрати медіаконвертори у Калуші спеціально для Ваших потреб.

Оплата після огляду та перевірки Оглядайте та перевіряйте медіаконвертори у Калуші безпосередньо в магазині та оплачуйте зручним для Вас способом без жодних переплат за доставку та повернення коштів.


Адреса інтернет-магазину ТІПТОП у Калуші: пр. Лесі Українки 52

Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер, щоб бачити наш сайт коректно. Оновити мій браузер